DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP'li Başarır'dan Süleyman Özışık'a ''belgeli'' yanıt

CHP'li Ali Mahir Başarır, Süleyman Özışık'ın açıklamalarına belgeler göstererek yanıt verdi.

2 Ay Önce
2021-06-19 20:56:13

CHP'li Ali Mahir Başarır, katıldığı bir televizyon programında Süleyman Özışık'ın 4 ilçe belediyesi ve bir büyükşehir belediyesinden ‘Yazarlık Okulu Projesi' kapsamında program hizmet alımı yaptığını açıklamıştı. Süleyman Özışık ise bu iddiaları yalanlayarak, "Söylediğin rakamların binde birini almadım. Bu iftiralarını mahkeme salonunda ispatlamana fırsat vereceğim" demişti.

CHP'li Başarır, Özışık'ın Gemlik Belediyesi'nden aldığını iddia ettiği hizmet alım bedeli belgelerini yayınladı.

'Bu sözde gazeteci, söylemiş olduğum rakamların binde birini almadığını ifade ediyor" diyen Başarır, "Ben, şimdi bu kişinin sadece Gemlik Belediyesi'nden, AKP döneminde almış olduğu paraların belgesini yayınlıyorum. Diğer AKP'li ilçe belediyeleri ve büyükşehir belediyesinden aldıklarını da kendisi yayınlasın. Utanmadan cevap vereceğine, hangi belediyeden ne kadar para aldığını kendi yayınlasın" ifadelerini kullandı.

Başarır, şöyle devam etti: "Söylediklerimin, binde birini almadım diye ifade eden kişi, umarım bu belgeleri görünce yüzü kızarır, utanır. Mahkeme salonuna ulaşmadan, ben bu şahsa sadece bir belediyeden almış olduğu hizmet alım bedelinin faturasını buradan paylaşıyorum. Tüm vatandaşlarımız, binde biri kadar almış mı almamış bu belgelere bakarak hakikati görsün."

chp-li-basarir-dan-suleyman-ozisik-a-belgeli-yanit-889605-1

chp-li-basarir-dan-suleyman-ozisik-a-belgeli-yanit-889606-1

chp-li-basarir-dan-suleyman-ozisik-a-belgeli-yanit-889607-1

chp-li-basarir-dan-suleyman-ozisik-a-belgeli-yanit-889645-1

chp-li-basarir-dan-suleyman-ozisik-a-belgeli-yanit-889608-1

Süleyman Özışık ise, Twitter hesabından Ali Mahir Başarır'a sert yanıt verdi.

1-UPlj

e7af0e2f-0210-4bc3-971e-4f693c1a952b

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Mehmet

Süleyman Özışık'ı çok sevmem ama,belgelerde dikkatimi çeken bişey var.Ödeme emri belgesine baktığımda günümüzde elle doldurulan bir ödeme emri belgesi kalmadı.2015 ten beri MYS denilen sitemi kullanıyorlar.Diğer tarafta da Çamur at izi kalsın diye bir parti var.Bi de 6 seans için 10000 tl çok değil.İzmir Belediyesinde yaklaşık 430.000 tl vermişlerdi.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş