DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,8769 ₺

EURO

16,8435 ₺

ALTIN

942,56 ₺

BİST

2.372,35 ₺

Şarkıcı Kenan Doğulu: Sezen Aksu seçilmiş bir kişidir

‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ adlı şarkısında Hz. Adem ve Hz. Havva hakkında geçen hakaret içerikli sözler sebebiyle tepki gören Sezen Aksu'ya şarkıcı Kenan Doğulu'dan destek paylaşımı geldi.

4 Ay Önce
2022-01-23 16:45:43

Doğulu, "Seçilmiş bir kişidir o ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Ozanımız, canımız Sezen'inimizdir" dedi.

Şarkıcı Kenan Doğulu, Yaşar Gaga ile çıkardığı 'Şahane Bir Şey Yaşamak' şarkısı üzerinden, tepki çeken Sezen Aksu'ya destek verdi. Doğulu, "Seçilmiş bir kişidir o ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Ozanımız, canımız Sezen'inimizdir" dedi.

Doğulu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Aksu'ya destek verdi ve şu ifadeleri kullandı:

“Barışçıl ve üstün empati yeteneği; sevgi, aşk ve hoşgörü kalesi yapısıyla hepimizin kalplerine değmiş bir aile büyüğümüz; erdemli, bilgili ve çalışkan bir Türk kadınımızdır o. Dünyanın her ülkesinde hayranları olan, Türk müziğini pop müzik ile evlendirmiş ve milletimizi gururlandırmış ulusal bir hazinedir. Seçilmiş bir kişidir o. Ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Şanslı olduğumuzu düşünerek davranmamız ve pamuklara sarıp ödüllendirmemiz gereken, bize sevmeyi öğreten halk ozanımız, canımız Sezen'imizdir.” .

YORUMLAR (3)

Seçilmiş isa

Sezen Aksu seçilmiş isa Hıristiyanlıgi kurtaracak

DOĞRUSÖZ

Her insan özeldir. Sezen hanım bunca iyi şey arasında ( iman eden bunu kabulenmiştir ) tutup yaratıldlğında tüm şeytan dışında melekler secde ederken bir tek bu hareketinden dolayı Allah tarafından cezalandırılmıştır. İlk insan ve Peygamber dünyaya gönderildiğinde Allah ona ihtiyacı olan ilmi ve doğadaki isimleri öğretmiştir. ( Kuranda geçer ) Atamıza yakıştırılan söz onu küçük görüp, Şeytanın safında yer almaktır. Kişinin şöyle, böyle olması hiiiiiiiiiiiç önemli değil. Sezen Aksunun, Adem ve Havva evlatlarına özür, Allaha tevbe borcu var.

Sebahat

Sezen Aksu eserlerine din adamlarını karıştırıyorsa. ..sezenin aklından özürü vardır. Ataist birindende böyle dengesiz sözler eser diye yayılıyor. Allah muhakkak bu sanatçının cezasını verir. Böyle birinin vatansever olacağınada inanmıyorum. Bu ülke Allahüekber nidalarıyla kurulurken sezenin aklı neredeymiş. Sezen kendi yaşamına devam et. Biz islamı senin kirli fikirlerine alet ettirmiyeceğiz. Aklını toparla. .

Görüş Bildir Bizimle Paylaş