DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Organize suç örgütü lideri Peker’den Deniz Poyraz tepkisi

Hakkında Organize Suç Örgütü kurmak ve yönetmekten yeni bir soruşturma başlatılan Sedat Peker, HDP İzmir İl Başkanlığı’na düzenlenen saldırıda öldürülen Deniz Poyraz için başsağlığı mesajı paylaşmasına tepki gösterenlere yanıt verdi.

2 Ay Önce
2021-06-18 14:55:30

İzmir'in Konak ilçesindeki HDP İl Başkanlığına giren ve Deniz Poyraz isimli genç kadını öldüren Onur Gencer, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı. 

Dünkü saldırının ardından Deniz Poyraz için başsağlığı mesajı paylaşan hakkında Organize Suç Örgütü kurmak ve yönetmekten yeni bir soruşturma başlatılan Sedat Peker, bu paylaşımına tepki gösterenlere yanıt verdi.

Ekran Resmi 2021-06-18 14.47.47

“Acaba utanmışlar mıdır?”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Peker, “Yasin Börü için başsağlığı mesajı diledin mi?” diyenlere “Sadece başsağlığı dilemedim, arayıp ailesini buldum, babası ile dost oldum. Yasin Börü'nün babasına: Yasin kardeşim hayatta olsaydı ufak kardeşlerinin bir evi olsun onlar o evde rahat yaşasınlar diye düşünürdü, Yasin kardeşimin adına küçük kardeşlerine bir ev alsam kabul eder misiniz dedim. Yasin kardeşimizin babası yüce gönüllülük yapıp ev alıp hediye etmemi kabul etti. Bu yazdıklarımı okuyan bazıları Yasin Börü için de başsağlığı dilediniz mi dedikleri için de acaba utanmışlar mıdır?” diye yanıt verdi.

Ekran Resmi 2021-06-18 14.49.17

Peker, 40 yaşından küçüklere seslendiği mesajlarını, “bunu ancak siz yapabilirsiniz. 40 yaşından büyük olanlardan yani bizden hiçbir şey olmaz. Psikolojinizi düzgün tutun, sakın oyunlara gelmeyin” diye noktaladı.

Ekran Resmi 2021-06-18 14.51.50
 
Kaynak: Independent Türkçe

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

tekin tek

geçmişi karanlık bir insana bel bağlayan ve onu önemliymiş gibi görünmesine neden olan siyasilere ne demeli

Görüş Bildir Bizimle Paylaş