DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,7832 ₺

EURO

17,4971 ₺

ALTIN

976,05 ₺

BİST

2.443,77 ₺

Kütahyalı: Ne yaparsanız yapın Erdoğan yurt dışına kaçmaz; işkence görür, ölür ama kaçmaz

'ABD'ye para akışı elimizde, paravan vakfın yönetimi Erdoğan ailesi üyelerine ait' açıklama yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na bir tepki de köşe yazarı ve yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'dan geldi. Kütahyalı, 'Ne yaparsanız yapın Erdoğan yurt dışına kaçmaz; işkence görür, ölür ama kaçmaz, Kasımpaşalıyı tanıyın artık' dedi.

1 Ay Önce
2022-05-25 12:47:44

Köşe yazarı ve yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "bir kaçış planının anatomisi" diyerek açıkladığı “iktidarın ABD'ye para aktardığı” iddiasına ilişkin olarak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın ne olursa olsun yurt dışına kaçmayacağını savundu.

Rasim Ozan Kütahyalı, "Erdoğan ailesinin ABD'de kurulan bir vakfa TÜRGEV ve Ensar aracılığı ile 1 milyar lira kaçırdığını" öne sürerek kaçmaya hazırlandığını savunan CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına ilişkin paylaşım yaptı.

Kütahyalı, Twitter'dan, "Tayyip Erdoğan'dan nefret edebilirsiniz. Devlet gücünü ele geçirirseniz Tayyip Bey'i hapse de atabilirsiniz. Hatta Adnan Menderes gibi darağacında sallandırabilirsiniz. Ama ne yaparsanız yapın RTE, YURT DIŞINA KAÇMAZ… İşkence görür, ölür ama kaçmaz. Kasımpaşalı'yı tanıyın artık…" yazdı.

pay3

.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş