DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İTÜ'de Celal Şengör protestosu

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğretim üyesi Prof. Dr. Celal Şengör, bir grup öğrenci tarafından protesto edildi.

1 Ay Önce
2021-09-20 15:19:38

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğretim üyesi Prof. Dr. Celal Şengör, bir grup öğrenci tarafından protesto edildi.

Şengör'ün açıklamalarıyla ilgili tartışma sürerken İTÜ Kadın Dayanışması üyesi bir grup, maden fakültesi önünde basın açıklaması yaptı.

Yapılan basın açıklamasında, "İTÜ rektörlüğü Celal Şengül'ün tacizini anlattığı videoyu paylaşmamız üzerine bir açıklama gerçekleştirdi. Okuldaki soruşturma ve karar alma süreçlerinin öğrencilere kapalı göstermelik komisyonlar tarafından değil, içerisinde öğrencilerin ve okul bileşenlerinin de olduğu şeffaf, takip edilebilir ve denetlenebilir taciz önleme birimleri tarafından sağlanmasını istiyoruz. Bizim üniversitemizde tacizin ve şiddetin meşrulaştırılmasına tahammülümüz yok" denildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (1)

EBUZER

celal laiktir laik kalacak dolayısı ile chpkklı yani seküler sapıklar atatürk maskesi ve laiklik bayrağı ile hertürlü haltı karıştırır hiç bir şeyde olmaz...prof erbaş katılırsın katılmazsın bir günaydın mevzusu açtı.laikçi küffar tayfa bizans bayrağı ile hücüm üstüne hücüm..celal sapıklık yaptı ses varmı ..yok neden tek ses engerekli yılan kardeşliğinin sesi TISSSS TISSS birde ATEİST aileden sorumlu bakan vardı değilmi...ALOOO ANGARA SES VER...gerçi angara beyaz türklerin angarası...ordan ses çıkmaz

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş