DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

CHP'li Yıldırım Kaya: Kemal Kılıçdaroğlu Peygamber soyundan geliyor

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, katıldığı bir canlı yayında, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Peygamber soyundan geldiğini ve bunu da kimseye anlatmadığını iddia etti. Kaya, Kılıçdaroğlu’nun umre için gittiği Kabe’de gözünden şarıl şarıl yaşlar aktığını söyledi.

5 Gün Önce
2022-01-15 11:07:14

CHP'li Yıldırım Kaya, YouTube üzerinden yayın yapan Ankara Masası isimli kanalda, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Konuşmasının bir bölümünde, Kılıçdaroğlu'nun yaptığı şeyleri anlatmadığını ve bunu kasıtlı yaptığını savunan Kaya, "Genel başkanımızın bir huyu var 'Bu konuyu ben yaptım' diye anlatmıyor. Umreye gittiğini de kimse bilmez, anlatmaz çünkü. Peygamber soyundan geldiğini de kimseye anlatmaz." diye konuştu.

'KÂBE'DE ŞARIL ŞARIL
GÖZYAŞI AKITTI'

Kılıçdaroğlu'nun dedesinin Alaşehir'de bir türbesinin olduğunu öne süren Kaya, "Ben ziyaret ettim. Ben de orada öğrendim genel başkanımız anlatmadı. Genel başkanımızın umreye gittiğini de rahmetli Oğuzhan Asiltürk'ten öğrendim. 'Genel başkanınızın umreye gittiğini, Kâbe'de gözünden şarıl şarıl yaşlar aktığını bilir misiniz? Ben bilirim ama' dedi. Bunları biz konuşmuyoruz CHP'yi inançlar konusunda eleştirebilecek çok az sayıda insan vardır. İmam hatiplerin açılışı, Diyanet'in açılışı CHP'yledir" dedi.

Kılıçdaroğlu, 2018 yılında Balçiçek İlter ile gerçekleştirdiği söyleşide umreye gittiğini söylemişti. .

YORUMLAR (1)

Olamaaaz

Ne dedim Fatih öldümü olamaaaz dedim olamaaaz sonra ondan kalan şarabıda içtim gittim İstanbul'u fethettim dedim ki İstanbul'u bu çocuk aldı. Hıık hıık

Görüş Bildir Bizimle Paylaş