DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Rize hava durumu

Rize hava durumu nasıl? sorusu internet üzerinde oldukça sık sorulan soruların başında gelmektedir. Birçok kişi Rize’nin Eylül ve Ekim ayları içerisindeki hava durumunu merak etmektedir. Yaz mevsiminin bitmesiyle hava durumunda yaşanacak değişimler sürekli takip edilmektedir. Bu sebeple internet üzerinden araştırmalar yapan vatandaşlar Rize’de önümüzdeki günlerde nasıl bir hava durumunun söz konusu olacağını merak etmektedir. Peki Rize’de hava durumu nasıl olacak? Rize’de 15 gün boyunca hava nasıl olacak? Rize’de 30 gün boyunca hava nasıl olacak? Rize’ye yağmur yağacak mı? Havalar ne zaman soğuyacak?

3 Hafta Önce
2021-09-27 23:23:46

Rize hava durumu nasıl? sorusu internet üzerinde oldukça sık sorulan soruların başında gelmektedir. Birçok kişi Rize'nin Eylül ve Ekim ayları içerisindeki hava durumunu merak etmektedir. Yaz mevsiminin bitmesiyle hava durumunda yaşanacak değişimler sürekli takip edilmektedir. Bu sebeple internet üzerinden araştırmalar yapan vatandaşlar Rize'de önümüzdeki günlerde nasıl bir hava durumunun söz konusu olacağını merak etmektedir. Peki Rize'de hava durumu nasıl olacak? Rize'de 15 gün boyunca hava nasıl olacak? Rize'de 30 gün boyunca hava nasıl olacak? Rize'ye yağmur yağacak mı? Havalar ne zaman soğuyacak?

Rize'de yaşayan vatandaşlar son zamanlarda internet üzerinden sıklıkla güncel hava durumunu kontrol etmektedirler. Özellikle yaz ayının bitmesi ile vatandaşlar yağmur ve soğukların ne zaman geleceğini ve ne kadar süre etkili olacağını merak etmektedir. Bu sebeple Rize'ye ait 5 günlük, 15 günlük ve 30 günlük hava durumu tahminleri birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. İşte tüm detayları ile Rize hava durumu..

Rize 30 günlük hava durumu (27 Eylül 2021 Pazartesi ve 26 Ekim 2021 Salı)

A

 

B

C

D

Hava durumundan da görüldüğü gibi, Rize'de hava sıcaklığı maksimum 22 dereceye çıkmaktadır. Gün içindeki en düşük sıcaklık ise 15 derece olarak ölçülmüştür. Rize'de 27 Eylül 2021 Pazartesi ve 26 Ekim 2021 Salı tarihleri arasında en yüksek gece sıcaklığı ise 17 derece olarak ölçülürken, en düşük gece sıcaklığı 8 derece olarak ölçülmüştür. Rize'de 30 Eylül Perşembe-1 Ekim Cuma, 4 Ekim Pazartesi-5 Ekim Salı ve 15 Ekim Cuma-20 Ekim Çarşamba tarihleri yağış görülecektir. Yağışın olduğu günler muhtemel hava sıcaklığı 16-21 derece arasında olacaktır. Diğer günlerde ise bol bulutlu bir hava hakim olacaktır.

27 Eylül Pazartesi Rize hava durumu

27 Eylül 2021 Pazartesi günü Rize'de 17 derece çoğunlukla açık bir gece sıcaklığı ölçülmüştür. Hava ile ilgili diğer değerler ise şöyledir;

Rüzgar Yönü/Hızı: KKD 3 km/sa

Görüş Uzaklığı: 11 km

Nem: %72

Çiy Noktası: 12 C

Bulut Oranı: %25

Basınç: 1017 mbar

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş