DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,1198 ₺

EURO

18,2100 ₺

ALTIN

1.017,05 ₺

BİST

3.020,20 ₺

Ağabey dehşeti! Kız kardeşine çiçek yollayan kişinin sırtında sopa kırdı!

İstanbul Bağcılar'da kız kardeşine çiçek yollanan bir ağabey ortalığı birbirine kattı. Arkadaşlarını toplayan kişi, kız kardeşine çiçek gönderen kişiye sopalarla saldırdı.

3 Hafta Önce
2022-08-01 16:17:29

Bağcılar Demirkapı Mahallesi'nde dün akşam saat 21.00 sıralarında esnaflık yapan birinin oğlu, iddiaya göre aynı mahallede oturan bir kıza çiçek gönderdi. Eve gönderilen çiçekten kızın ağabeyinin de haberi oldu. Ağabey, yanına aldığı birkaç arkadaşıyla, çiçeği gönderen kişinin babasının dükkanına gitti. Dükkanda çiçek gönderen kişiyi gören grup, onu sokak arasına doğru kovalamaya başladı. Yakaladıktan sonra da tekme ve sopalarla dövmeye başladı.

"Genç zihinsel engelli"

Mahalleli kargaşayı ayırmaya çalıştı. Kızın ağabeyi elindeki sopayı, çiçeği gönderen kişinin sırtında kırdı. Kısa sürede olay yerine gelen polis ve bekçiler kavgayı ayırdı. Taraflar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Çiçeği gönderenin darbedildiği anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Mahalle sakinlerinden biri, "Gürültüyü duyduk camdan baktık. Ellerinde sopa olan birkaç kişi vardı, bir kişiye sağlam vuruyorlardı. Biz kavganın önce dernek binasında çıktığını sandık ama zihinsel engelli kişi bir kıza çiçek göndermiş. Kızın ailesi de sokakta o çocuğa denk gelince dövdü. Sırtında sopayı kırdılar. Biz de camlardan çığlık attık vurmayın diye" dedi. .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş