DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

17,0045 ₺

EURO

17,4327 ₺

ALTIN

965,61 ₺

BİST

2.371,09 ₺

PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvurusu ne zaman başlıyor? PTT personel alımı başvurusu

PTT personel alımı ne zaman? Personel alımı için aylardır PTT resmi hesapları takip ediliyor. Hem PTT şubelerindeki personel eksikliğinden yakınan vatandaş, hem de meslek edinmek isteyenler alım tarihlerinin açıklanmasını bekliyor. PTT personel alımı başvurusu ne zaman başlıyor? PTT personel alımı başvurusu ve şartları...

2 Hafta Önce
2022-06-19 13:18:41

Personel alımı için aylardır PTT resmi hesapları takip ediliyor. Hem PTT şubelerindeki personel eksikliğinden yakınan vatandaş, hem de meslek edinmek isteyenler alım tarihlerinin açıklanmasını bekliyor. PTT personel alımı başvurusu ne zaman başlıyor? PTT personel alımı başvurusu ve şartları...

PTT personel alımı ne zaman?

PTT personel alımına ilişkin kurumdan veya hükümet kanadından açıklama gelmedi. Konuyla ilgilli herhangi bir ileleme söz konusu değil. PTT personel alımına ilişkin yapılacak olan açıklamaları haber sitemizden takip edebilirisniz.

PTT personel alımı başvurusu ne zaman başlıyor?

PTT internet sitesi üzerinden, alımların yapılacağına ilişkin açıklama geldiğinde, başvuru tarihi de netleşecektir. Henüz bir açıklama yapılmadı.

PTT personel alımı başvurusu

Gerekli şartları sağlayan kişiler, kurumların uygulayacağı sınav veya mülakatlara katılım sağlayarak, başarı elde ederek seçiliyorlar.

PTT iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin takip etmesi gereken ilk adım PTT resmi web sitesinden başvuru alanlarını tercih etmektir.

.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş