DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

17,9674 ₺

EURO

18,2751 ₺

ALTIN

1.028,93 ₺

BİST

2.857,18 ₺

İslam Memiş altını çizerek yatırımcıları uyardı! Eylül ayı çok geç olabilir

Finans Uzmanı İslam Memiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrası 'Bunlar daha iyi günler' diyerek uyardı. Dolar, altın, konut fiyatlarına dikkat çeken Memiş, kurtuluş reçetesini açıkladı.

2 Hafta Önce
2022-08-02 17:18:27

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün akşam Kabine Toplantısı sonrası yaptığı sosyal konut açıklaması sonrasında Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten çarpıcı uyarı geldi. A Haber'de konuşan Memiş "Bunlar daha iyi günlerimiz" dedi.

İşte İslam Memiş'in açıklamalarının satır başları:

4 MİLYON KİŞİ İSTANBUL'DAN GÖÇ EDECEK

Yeni nesil nakitsiz bir toplum istiyor. İnsanları en güzel enflasyonla soyarsınız nakitsiz bir toplumda. Metropol şehirler boşaltılacak. En az 4 milyon kişi İstanbul'dan göç edecek.

Dünya genelinde tedarik problemi yaşanacak. Dünya'da insanlara masallar anlatılıyor. Merkez Bankaları geçici bir enflasyon diyor ama delip de geçti. Eylül ayı itibariyle resesyonun ne demek olduğunu göreceğiz. İnsanlar ekilebilir tarım arazileri alsınlar. Gıda fiyatları şu an çok ucuz. Aynı şekilde emlak fiyatları da çok ucuz.

DOLAR YATIRIM ARACI DEĞİL

Dolar yükseldiği zaman ekonomi kötü, dolar düştüğünde ekonomi iyi denildi. Doları ne olarak görüyor bizim vatandaşımız? Dolar yatırım aracı değil ödeme aracıdır.

SON 20 YILDA LİDER ALTIN

Son 20 yılda dolar yüzde 908, euro yüzde 1215, yüzde borsa 1073 altın yüzde 6290 getiri sağladı. Vatandaşlarımız kurtuluş reçetesi altındır. İnsanlar artık masalın bittiğini rüyadan uyanmaları gerektiğini bilmeli."

.

YORUMLAR (1)

Erdal

Senin sözüne baktık bu zamana kadar bekledik şimdide diyorsun geç kalabilirsiniz diye senin bir halt bildiğin yok

Görüş Bildir Bizimle Paylaş