DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yunan basınında panik: Devletlerin KKTC'yi tanıması feci sonuçlara yol açar

Pakistan ve diğer devletlerin KKTC’yi tanıyacak olması Yunan basınında endişeye enden oldu.

1 Hafta Önce
2021-07-17 18:31:50

Yunan gazetesi Info Gnomon Politics'e yer alan haberde “Pakistan ve diğer devletler, Kıbrıs Türk sözde devletini tanımaya hazırlanıyorlar. Atina ve Lefkoşa tanımaları önleyebilir.” İfadeleri kullanıldı.

Info Gnomon Politics'te yer alan haberin devamında şu ifadeler kullanıldı:

“Türk basınında çıkan haberlere göre, Pakistan ve diğer ülkeler, KKTC'yi tanımaya hazırlanıyorlar.

Böyle bir olasılığa ne kadar yakın olduğumuzu tahmin etme imkanımız yok, ancak önümüzdeki dönem için bir olasılık olarak görünüyor. Bunun yerine değerlendirebileceğimiz şey, KKTC'nin herhangi bir şekilde tanınmasının Rum yönetimi ve Yunanistan için yaratacağı çok sayıda feci sonuçlar olduğudur. Atina ve Lefkoşa'nın bu tanımaları engelleyebilmesi için bir an önce hareket etmeleri gerekir.”

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

süleyman şah

abd ve avrupa ülkeleri türkiye'nin önünü kesmek için yunanı kullanıyor,ama nafile,türkiye atom bombasını yaptığı an yunanistan'a gireceğiz,ordaki esir türkleri,müslümanları kurtaracağız,yunanlılar kaçacak delik arayacaklar,zaten oralar yunanın değil ki türklerin yitik malı...

Tufan

Sözde devlet, küçücük ve iflas etmiş, avrupanın şımarık çocuğu yunanistanın boyunu alan konulara muhatap olması aptallığın getirdiği cesaretten doğuyor, çok komik bu sıcakta içkiyi fazla kaçırmış olmalılar :))

Görüş Bildir Bizimle Paylaş