DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Riyad sokaklarında ilginç misafir

Sosyal paylaşım siteleri, İsrailli Yahudi Haham Yaakov Israel Herzog'un Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad'da bir sokakta dolaşırken çekilen fotoğrafları ile bir video klibini yayımladı. Klipte, Haham Herzog, “Krallıkta “olmaktan mutluluk duyuyorum” diyor.

2 Ay Önce
2021-10-21 08:34:22

Suudi Arabistan ile İsrail arasında resmî bir normalleşme anlaşması olmamasına rağmen iki ülke arasındaki arasındaki ilişkiler her geçen gün artıyor.

Sosyal paylaşım siteleri, İsrailli Yahudi Haham Yaakov Israel Herzog'un Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da bir sokakta dolaşırken çekilen fotoğrafları yayınladıktan birkaç saat sonra yeni bir video klibi yayınladı.

Ekran Resmi 2021-10-20 20.40.38

Yayınlanan bu video klipte, İsrailli haham Herzog, bir arabada, kimliği açıklanmayan kişilerle birlikte görünüyor. Klipteki beyaz elbiseli kişinin ise Suudi iş insanı olduğu belirtildi.

Klipte Haham Herzog, "Barış size. Suudi Arabistan Krallığı'nı, Suudileri, Kral Selman'ı, Prens Muhammed bin Selman'ı ve herkesi kutsuyorum" diyor.

Haham Herzog, ayrıca, Krallıkta olmaktan mutluluk duyduğunu da ifade ediyor.

Ekran Resmi 2021-10-20 20.41.01

İsrailli aktivist Eddie Cohen ise, Twitter'daki kişisel sayfasında İsrailli hahamın Suudi Arabistan'da olduğunu gösteren yeni fotoğraflarını yayınladı.

Sosyal paylaşım siteleri, İsrailli Hahamın Suudi Arabistan Krallığı topraklarına İsrail pasaportu ile girdiğini öne sürdü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (2)

H.Nur

Şerefsiz yüzsüz..tükürün onun hayasız yüzüne..dalga geçiyor..

adsız

kudüste imamları müezzinleri tutuklayıp çocuklara kadınlar işklence ederken, gazzede insanların başına bomba yağdırıkende barış size diyordur kesin.hadi bizde demokrasi var laiklik var, dini yönetim yok. ya suudlar kendilerine şeriat ilan etmişler, krallıkla yönetiliyorlar, en kutsal beldelerin kontrolü ellerinde nasıl olurda bu ihaneti yaparlar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş