DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İsrail’in AP ve Al Jazeera saldırısına ilişkin ABD’den açıklama

Beyaz Ev Sözcüsü Jen Psaki, 'Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğini sağlamanın büyük bir sorumluluk olduğunu İsraillilere doğrudan ilettik.' ifadesini kullandı.

15.05.2021 18:26:00

Psaki, İsrail ordusunun Gazze'de AP ve Aljazeera gibi uluslararası medya kuruluşlarının da olduğu binayı hedef almasına ilişkin Twitter hesabından açıklamada yaptı.

Jen Psaki, "Gazetecilerin ve bağımsız medyanın emniyet ve güvenliğini sağlamanın büyük bir sorumluluk olduğunu İsraillilere doğrudan ilettik." ifadesini kullandı.

İsrail savaş uçakları, Gazze'de içinde AP ve Katar merkezli televizyon kanalı Aljazeera'nin ofislerinin de bulunduğu 13 katlı binayı bugün vurarak yıkmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

tekin tek

netenyahu hırsızlığını örtmek iktidarını sürdürmek için siyonist devlet aklı da korkaklığını gizlemek için mazlum ve savunmasız insanlara bomba yağdırıyor. insanlık onuru adına hiçbir sermayesi kalmamış devletcikler siyonistleri savunuyor, uşak olmayı kabüllenmiş bazı İslam adını utanmadan kullanan ülkeler kem küm ediyor. SON SÖZ YAŞASIN FİLİSTİNLİLERİN DNURLU DİRENİŞİ KAHROLSUN FAŞİST SİYONNİSLER VE YARDAKÇILARI

Görüş Bildir Bizimle Paylaş