DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Anonymous’tan Sedat Peker’e: Yürü git, faşist

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in “Bilgi saklıyor muyum, evet saklıyorum” yanıtına Anonymous’tan karşılık geldi. “Sedat Peker bize hitaben laf salatası yapmış” denilen mesajda “Yürü git, faşist” ifadesi kullanıldı.

2 Hafta Önce
2021-07-18 13:38:31

Uluslararası hacker grubu Anonymous'un organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkındaki “Bilgi saklıyor” suçlaması başlayan tartışma sürüyor. Peker'in “Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum” yanıtına Anonymous'tan karşılık geldi.

Anonymous'un Twitter hesabından Peker için “Yürü git, faşist” ifadesini kullandığı yanıtı şöyle: “Sedat Peker bize hitaben laf salatası yapmış. Kendisine cevabını sonra vereceğiz. Şimdilik kendisine diyebileceğimiz tek şey: “Sedat Peker bize hitaben laf salatası yapmış” denilen mesajda “Yürü git, faşist” ifadesi kullanıldı.

Ekran Resmi 2021-07-18 13.36.12

NE OLMUŞTU?

Anonymous, suç örgütü lideri Sedat Peker'in bilgi sakladığını belirterek, “Sedat Peker sadece kayıp silahlardan söz ediyorken, biz diyoruz ki Erdoğan'ın eğitim kamplarında yetiştirilen özel ordusunda sözü edilen silahlardan kat kat fazlası var. Ayrıca Sedat Peker'in bazı bilgileri sakladığını ve tek tarafa saldırdığını tekrarlamak gerekir” yayınladığı mesajına Peker yanıt vermişti.

Peker “Doğru söze bizim inancımızda ‘amin' denir. Ben bunu zaten açıkça söylemiştim, yani bu bir sır değil. Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum, ancak her bilginin paylaşılacağı bir zaman elbet ki var. Kimse kusura bakmasın, ben kimsenin işine karışmam, ancak kendi işime de kimseyi karıştırtmam” sözleriyle bilgi sakladığını itiraf etmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

karga

ya sen Anonymous sun ne öyle ergenler gibi laf vurduruyorsun ağır sert ve korkutucu olman kötü adamların diken üstünde oturmasını sağlaman gerekmiyor mu ?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş