DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,7670 ₺

EURO

17,5011 ₺

ALTIN

976,05 ₺

BİST

2.443,77 ₺

Yalnız Kurt 13. bölüm tek parça izle | Youtube Yalnız Kurt son bölüm izle | Yalnız Kurt yeni bölüm full HD (13.bölüm)

Yalnız Kurt 13. bölüm tek parça izle | Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi oluşturan Yalnız Kurt dizisinin yeni bölümü ekranları başındakileri hayrete düşürdü. Peki ama Yalnız Kurt'un son bölümünde neler yaşandı? Youtube Yalnız Kurt son bölüm yayınlandı mı? Yalnız Kurt yeni bölüm full HD izle...

3 Ay Önce
2022-04-23 23:48:04

Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi oluşturan Yalnız Kurt dizisinin yeni bölümü ekranları başındakileri hayrete düşürdü. Peki ama Yalnız Kurt'un son bölümünde neler yaşandı? Youtube Yalnız Kurt son bölüm yayınlandı mı? Yalnız Kurt yeni bölüm full HD izle...

Yalnız Kurt 13. bölüm izle

Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Yalnız Kurt dizisinin 13.bölümünü tek parça full Hd izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

YALNIZ KURT DİZİSİNİN 13. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Youtube Yalnız Kurt son bölüm izle

Yalnız Kurt dizisinin son bölümü olan 13.bölümü Youtube resmi kanalından izlemek için yukarıdaki linke tıklayınız.

Yalnız Kurt 13.bölüm konusu ne?

Bevar tarafından evine baskın yapılan Doğan bunun karşılığını Bevar'a misliyle vermek için harekete geçer. Sare ve timi ise Amerikan askerleriyle amansız bir çatışmaya gireler. Sayıca çok az olan Sare ve timinin bu çatışmadan kurtulabilmeleri zor görünmektedir. Türkmen Lider Şanver'in oğlunu kaçıran Nizam, Şanver'i köşeye sıkıştırır ve istediklerini yapması için şantaj yapar. Viking ise Şanver'den Türk devletine olan sadakatini sürdürmesini isteyip, oğlunu Nizam'ın elinden kurtaracağına dair söz verir.

Bevar, Kurdoğlu'nun Doğan'ın yanında ki sağlam duruşundan etkilenir ve onu kendi tarafına çekmek için ona iyi bir teklifi hazırlar. Bevar ve Doğan arasında geçen hakimiyet savaşında dengeler değişir. Doğan hakimiyetin kendisinde olduğunu herkese göstermek için harekete geçer. Sare ve timi Amerikan askerleriyle girdikleri çatışmadan sağ çıkabilecekler mi? Viking, Şanver'in oğlunu Nizam'ın elinden kurtarabilecek mi? Bevar'ın Kurdoğlu'na teklifi ne olacak? Bevar ve Doğan arasındaki hakimiyet savaşının galibi kim olacak?

Yalnız Kurt 12. bölüm izle | Youtube Yalnız Kurt yeni bölüm (12.bölüm) tek parça full HD izle

Yalnız Kurt 11. bölüm izle | Atv Yalnız Kurt yeni bölüm (11. bölüm) tek parça izle | Youtube Yalnız Kurt son bölüm izle
Yalnız Kurt 10. bölüm izle tek parça | Atv Yalnız Kurt yeni bölüm full HD izle | Yalnız Kurt Youtube'da yayınlandı mı?
.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş