DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Destan 22. bölüm izle | Atv Destan son bölüm izle (22.bölüm) | Youtube Destan yeni bölüm tek parça full HD izle

Destan 22. bölüm izle | Atv ekranlarında her salı akşamı yayınlanan Destan dizisi geçtiğimiz hafta bayram tatili yapmıştı. Diziseverlerin iki haftadır merakla beklediği Destan 22. bölümü yayınlandı. Peki Destan son bölümünde neler oldu? Destan Youtubeda yayınlandı mı? Atv Destan son bölüm izle (22.bölüm)...

5 Gün Önce
2022-05-11 13:30:41

Atv ekranlarında her salı akşamı yayınlanan Destan dizisi geçtiğimiz hafta bayram tatili yapmıştı. Diziseverlerin iki haftadır merakla beklediği Destan 22. bölümü yayınlandı. Peki Destan son bölümünde neler oldu? Destan Youtubeda yayınlandı mı? Atv Destan son bölüm izle (22.bölüm)...

Destan 22. bölüm izle

Atv ekranlarında yayınlanan Destan dizisinin 22. bölümünü izlemek için TIKLAYINIZ...

Youtube Destan yeni bölüm tek parça full HD izle

Destan dizisinin son bölümü olan 22. bölümü youtube resmi kanalında henüz yayınlanmadı. Yayınlanmasının ardından haber sitemizden veya bu haber içerisindeki bağlantılardan Destan son bölüm youtube linkine ulaşabilirsiniz.

Destan 22. bölüm özeti

Akkız, Çolpan ve Balamir'i Alpagu Han'a teslim ediyor

Gök Hanlığının kervanlarına yapılan saldırılar üzerine pusu kuran Akkız, baskını yapanların Balamir ve Çolpan olduğunu öğrenmiş, Balamir'in Alpleri tarafından etrafı sarılmıştı. Sıkışmış olan Akkız, bu çemberden çıkıp, Balamir ve Çolpan'ı Alpagu Han'a teslim eder.

Gerçeklerin üzerindeki karanlıklar aydınlanıyor

Alaca'nın bir çaşıt olduğunu öğrenen Batuga, Alaca'yı öldürecek mi? Yoksa Ulu Ece'nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için Alpagu Han'a mı teslim edecek? Öte yandan öz anası bildiği Alaca'nın bir çaşıt olduğunu öğrenen Akkız'ın tepkisi ne olacaktır?

Mei Jin, Ulu Ece'yi Alpagu Han ile karşı karşıya bırakmıştı. Ulu Ece içine düştüğü açmazdan kurtulmak ve canını kurtarmak için ne yapacaktır? Kaya kendisini kurtarmak için Ulu Ece'yi ele verecek mi?

Kaya Gök Hanlığı tahtına oturuyor

Temur tarafından oba baskınını ve Tutkun'u öldürttüğünü itiraf etmesi için yaralanan Kaya, acımaz İtbarakların dönüşüyle nefes alırken düşman üzerine giden Alpagu Han'ın yerine, Gök Tahtına oturur. İtbarakların yenilgiye uğratılması halinde okların kendisine döneceğini bilen Kaya kendini kurtarmak için ne tür hamleler yapacaktır?

Oğuz Kağan'ın düşmanları geri dönüyor

Saray entrikalarıyla çalkalanan Gök Hanlığı, üzerine gelmekte olan büyük tehlikeden habersizdir. Kadim çağlarda Oğuz Kağan'ın soyunu tükettiği İtbaraklar, asırlar sonra Türklerden intikamlarını almak için tekrar gün yüzüne çıkmıştır. Alpagu Han, Gök Hanlığını; başlarında acımasız Obar'ın olduğu İtbaraklardan koruyabilecek midir?

Destansı aşk

Yeni ve korkunç bir düşmanla karşı karşıya gelen Alpagu Han, Akkız'a kendisi dönene kadar Gök Orda şehri ve sarayın güvenliği görevini vermiştir. Akkız'ı bu büyük görevde bekleyen tehlikeler nelerdir? Acımasız İtbaraklar, Akkız ve Batuga arasındaki aşkı da tehlikeye sokar. Alpagu Han'ın aldığı kararla Akkız ve Batuga'nın destansı aşkı yeniden sınanacaktır.

Bayram tatilinde özlendi!

Geçtiğimiz hafta bayram tatili nedeniyle yayınlanmayan Destan dizisinin sevenleri ekran başına kitlendi. Dizini youtube kanalında verilen kesitlerin altına yorumlar yağdı.

Destan 21. bölüm tek parça izle Atv | Youtube Destan son bölüm izle | Destan 21. bölüm yeni bölüm full HD
Destan 20. bölüm tek parça izle | Youtube Destan yeni bölüm (20.bölüm) izle
Destan 19. bölüm tek parça izle | Youtube Destan yeni bölüm izle | Destan son bölüm
Destan 18. bölüm izle tek parça | ATV Destan dizisi son bölüm izle | Destan 18. bölüm Youtube'da verildi mi?
Destan 17. bölüm tek parça izle | Atv Destan yeni bölüm (17.bölüm) full HD izle full | Destan 17. bölüm Youtube'da yayınlandı mı?
.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş