SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayısı kaç? Zonguldak'ta kaç kişiye corona virüs bulaştı?

Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayısı kaç? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'deki corona virüs vakalarının ve ölümlerinin iller bazında dağılımını açıkladı. Memleketindeki koronavirüs sayısını merak eden binlerce kişi de sorgulamaya başladı. Zonguldak'ta kaç kişiye corona virüs bulaştı? Zonguldak corona virüs vaka sayısı kaç? Yapılan bilgilendirmede Zonguldak'ta 3 Nisan itibari ile koronavirüs vaka sayısı 197 olarak açıklandı.

Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayısı kaç? Zonguldak'ta kaç kişiye corona virüs bulaştı?
8.4.2020 18:05:59

Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayısı kaç? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'deki corona virüs vakalarının ve ölümlerinin iller bazında dağılımını açıkladı. Memleketindeki koronavirüs sayısını merak eden binlerce kişi de sorgulamaya başladı. Zonguldak'ta kaç kişiye corona virüs bulaştı? Zonguldak corona virüs vaka sayısı kaç? Yapılan bilgilendirmede Zonguldak'ta 3 Nisan itibari ile koronavirüs vaka sayısı 197 olarak açıklandı. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'de en çok görülün illeri bir bir açıkladı. Bakan Koca'nın basınla paylaştığı vaka sayısında her ilde koroanvirüs vakası görüldüğü ortaya çıktı. Peki Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayısı kaç? Zonguldak'ta kaç kişiye koronavirüs bulaştı? İşte Zonguldak'taki koroanvirüs sayısı...

Zonguldak'ta kaç koronavirüs vakası var?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı tabloya göre Zonguldak corona virüs salgınından en çok etkilenen illlerden biri. Zonguldak corona virüs vaka sayısı kaç? Zonguldak'ta 3 Nisan itibari ile koronavirüs vaka sayısı 197 olarak açıklandı. 

Zonguldak ilçe ilçe vaka sayısı haritasi 

Zonguldakta koronavirüs vaka sayısı kaç

Sağlık Bakanı Koca son rakamı paylaştı

Bakan Koca, corona virüs Kovid-19 tedavisi tamamlanarak taburcu edilen toplam kişi sayısının 1582, toplam test sayısının 228 bin 868'e, vaka sayısının ise 34 bin 109'a ulaştığını bildirdi. "Bir milyon yüz bini aşkın sağlık çalışanımız adına sizden şunu istiyorum, temastan kaçının, sosyal mesafeyi koruyun, izolasyon kuralını uygulayın. Bugünkü test sayımız 20 bin 23, bugünkü vaka sayımız 3 bin 892. Bugün 76 vatandaşımızı daha kaybettik. 256 vatandaşımız ise şifa buldu."

İstanbul, Ankara, İzmir, Körfez, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayıları yüksek

Koca açıklamasında "Türkiye genelindeki dağılımda İstanbul, Ankara, İzmir, Körfez, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak özellikle bu noktalarda yoğunluğun fazla olduğunu haritadan görmek mümkün." dedi.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR