DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ziraat Türkiye Kupası finali

Ziraat Türkiye Kupası finali

7 Yıl Önce
2015-06-03 21:05:57
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursaspor ile Galatasaray takımları arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçı öncesi "İnşallah güzel bir oyun olur ve Bursaspor kupayı alır" dedi.

Arınç, final maçını izlemek üzere Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile birlikte Bursa Atatürk Stadı'na geldi.

Protokol tribünü önünde kısa bir açıklama yapan Arınç, Türkiye Kupası'nın hem Bursaspor hem de Galatasaray için çok önemli olduğunu söyledi.

Arınç, kendisinin Bursa milletvekili olduğunu, Bakan Müezzinoğlu'nun da önümüzdeki dönem için milletvekili adaylığını Bursa'dan yaptığını anımsatarak, "Bursaspor'un kupayı alacağına inanıyoruz. Galatasaraylılar bize kızmasın. Bursaspor'un son zamanlardaki durumu oldukça iyi ve yüksek. İnşallah güzel bir oyun olur ve Bursaspor kupayı alır" diye konuştu.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da gönüllerinin Bursaspor'dan yana olduğunu bildirdi.

Güzel bir maç olmasını dilediklerini anlatan Müezzinoğlu, "Kupa Bursa'ya geldi, burada kalır" değerlendirmesinde bulundu.

Müezzinoğlu, "Maçın yıldızı kim olur sizce?" sorusunu, "Gol atan maçın yıldızı olur" diye yanıtladı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Zaza Dilsoz

Cizreliye,siddet ve baski kimden gelirse gelsin lanetlenmelidir ve lanetliyorum.Yasadiklarina uzuldum.Ama bunlari yazarken Hizbullahin palayla gun ortasi kafasini kestigi,asit kuyularina attigi, filistin askisina sip iskence ettigi,domuz baglariyla baglayip elektrik verdigi ve evlerinin altlarina gomdukleri binlerce insani dusun.Bak demekki şiddetin her cesidi insanlik disidir.Kobanide destek verdiginiz o isid katilleri binlerce Kürt cocugu ve kadinini oldurduler. Bunlari da dusun.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş