DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Zeybekci: Gülen ülkeye getirilecek

Uşak'ta 'demokrasi nöbeti'ne katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, önemli açıklamalarda bulundu...

01.08.2016 03:44:28

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; Uşak Hükümet Meydanı'nda demokrasi nöbetine katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, burada yaptığı konuşmada, 15 Temmuz'un önemine dikkati çekerek meydanları terk etmeyen vatandaşlara teşekkür etti.

"Hainlerden hesap sormak millete borcumuzdur"

Bakan Zeybekci, "Bu hainleri öyle bir cezalandıracağız ki 'gebersek kurtulsak' diye yalvaracaklar. Bunları öyle deliklere tıkacağızki bu Allah'ın güneşini nefes aldıkça görmeyecekler, bir daha insan sesi duymayacaklar, 'gebertin bizi' diye yalvaracaklar. İdamdan beter olacaklar. İdam diyorsunuz ya benim kalbimden gönlümden geçende o dur. İdam edilselerde benim gönlüm soğumaz. Bu hainlerden hesap sormak bizim millete borcumuzdur." diye konuştu.

Türk milletinin tarih boyunca boyun eğmediğini, bundan sonrada boyun eğmeyeceğini vurgulayan Zeybekci, şöyle devam etti:

"Helikopterlerle milletin Meclisini bombalasalar da millet demokrasiye sahip çıkmaya devam edecek. 15 Temmuz'da bu millet demokrasi destanını beraber yazdı. Türk'üyle, Kürt'üyle, Sünni'siyle, Alevi'siyle, sağcısıyla, solcusuyla, genciyle, yaşlısıyla CHP'lisiyle MHP'lisiyle beraber yazdık. Bütün siyasi partilerimize teşekkür ediyorum. Bize birlik lazım, bir olacağız. Birlikte muhteşem Türkiye olacağız, kimse bunu bozamayacak." 

"Hain başı bu ülkeye getirilecek"

Siyasetteki birlik beraberliğin önemine değinen Bakan Zeybekçi, yaşanan tüm badirelere rağmen Türkiye'nin yoluna devam edeceğini bildirdi.

Zeybekci, şunları kaydetti:

"Türkiye, etrafındaki ateş çemberine, teröre rağmen dünyada en hızlı büyüyen üçüncü ekonomi. Bu can, bu canlar bedende olduğu sürece bu bayrak inmeyecek, bu vatan bölünmeyecek. 7 Ağustos'a kadar nöbete devam. 7 Ağustos'tan sonra bayraklarınızı yastıkların altına koyun. Gözünüz, kulağınız milletin adamında olsun. Rahatlamak yok, o hain başı bu ülkeye getirilecek. Bu millete hesap verene kadar rahatlamak yok. İnlerine gireceğiz dedik, inlerine girdik. Şimdi tüm dünyadaki inlerini başlarına yıkacağız. Lağım farelerini bu millete hesap verdireceğiz, kimsenin endişesi olmasın."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş