DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Zağnosspor'da transfer

Zağnosspor'da transfer

02.06.2015 11:14:36
Hentbol Bayanlar Süper Ligi takımlarından Zağnosspor, Hırvat Ligi takımlarından RK Split takımında oynayan milli oyuncu Andrea Seric ve Polonyo Ligi takımlarından Energa AZS Koszalin takımında forma giyen Aleksandra Regina Kobylecka ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine, Zağnosspor Hentbol Kulübü Başkanı Haluk Selim, Genel Sayman Abdülaziz Baş, Antrenör Kıvanç Özcan ve kulüp menajeri Levent Akif Bilgi katıldı.

Selim, Zağnosspor Kulübü yöneticilerinden Abdülaziz Baş, Adem Kahraman ve Sezgin Üstün'ün bizzat Hırvatistan'a giderek transferleri gerçekleştirdiğini söyledi.

Zağnosspor'un yeni transferlerle kadrosunu daha da güçlendirdiğini vurgulayan Selim, "Çok daha büyük transferler gerçekleştireceğiz. Yeni sezonda oluşturacağımız kadroyla Hentbol Süper Ligi'nde ses getirmek istiyoruz" dedi.

Andrea Seric ise Trabzon'u daha önce Trabzonspor'dan dolayı duyduğunu ifade ederek, "Türkiye'yi ise zaman zaman Beşiktaş'ın teknik direktörlüğünü yapan Slaven Blic ile aynı şehirde doğmamdan ötürü yakından takip ediyordum. Trabzon'a ve kulübe başarı kazandırmak için geldim. Trabzon'da ilk kez gelmeme rağmen kenti beğendim" diye konuştu.

Kobylecka da Türkiye Süper Ligi'nde oynayan arkadaşları olduğunu dile getirerek, "Türkiye ve Trabzon ile ilgili olumlu referanslar aldım. Yeni bir kulüpte, yeni bir ülkede mücadele edeceksiniz. Buraya takımın başarılı olması için transfer edildim. Ben de elimden geleni yapacağım" ifadesini kullandı.

Öte yandan Zağnosspor'un iç transferde, Serpil Abdioğlu ve Jale Kırdal ile de sözleşmelerini yenilediği öğrenildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş