Yüzmede milli takımlar belli oldu

Yüzmede milli takımlar belli oldu

16.07.2015 17:00:38
Yüzmede, Dünya Senkronize Şampiyonası ile Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'na (EYOF) katılacak Milli Takım kafileleri belli oldu.

Türkiye Yüzme Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 25 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Rusya'nın Kazan kentinde düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda, senkronize karışık düet dalında Yağmur Ceylan Demircan-Gökçe Aygün çiftinin yanı sıra, düette Defne Bakırcı-Mısra Gündeş çifti, Türkiye'yi temsil edecek.

Rus antrenör Nataliya Mashchuk ile uluslararası hakem Marie Yıldız Kavaklıoğlu'nun da yer aldığı kafile, 22 Temmuz Çarşamba günü Kazan'a hareket edecek.

Türkiye, 26 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te düzenlenecek EYOF'a ise 16 sporcu ile katılacak.

Erkeklerde Efe Yenigün, Ümitcan Güreş, Tuncay Ceritoğlu, Sarhat Kaan Aşık, İlya Atasay, Berkan Ceviş, Arman Akça, Yiğit Aydıner, bayanlarda Berçin Baydar, Selen Özbilen, Melike Sertler, Defne Kurt, Zehra Duru Bilgin, Gizem Güvenç, Buse Alemdar ve Zeliha Keser, EYOF'ta Türkiye adına yarışacak.

Antrenörler Ahmet Orhan Mengi, İsa Fatih Yıldırım, Burak Promet ve Gürkan Eröksüz'ün de bulunduğu Milli Takım kafilesi, 25 Temmuz Cumartesi günü Tiflis'e gidecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

Yorumsuz, ben simdi kendimi söyle hissediyorum : benim babam benden memnun degil, ve gitmis benim dedikodumu amcamla halamla degilde, benim irz düsmanimla yapmis dedikoduyu. Hüseyin abi, maalesef, belki maksadin güzel ve iyidir ama yarattiginiz tepkide bu. Oldumu bu yani? Sahsi mesele degil diyorsunuz, ama devamli dönüp geldiginiz nokta : BEN kurucuyum, ve su anda BENIM yerime SEN varsin orda. Ve BEN basinda vardim, simdi yok oldum, ama buna dayanamiyorum. SENIN yerine baska birisi olsa, onada karsi olacaktim, oda zoruma gidecekti. diyor gibisiniz.