DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yurt'tan tepki çeken başörtüsü haberi

Merve Kavakçı'nın kardeşi Ravza Kavakçı'nın, TBMM'deki yemin törenine ablasının başörtüsüyle gelmesi, Yurt Gazetesi'ni rahatsız etti.

23.06.2015 23:54:42

Haber 7'de yer alan habere göre; 16 yıl önce başörtülü yemin etmek için geldiği Meclis'te başta Bülent Ecevit ve bazı partililer tarafından linç edilen Merve Kavakçı'nın kardeşi İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı, bugün başörtüsüyle yemin ederek resmen milletvekili olacak. Kavakçı yemin törenine o gün taktığı başörtüsünü takarak geldi.

YURT GAZETESİ MİLLETİN İRADESİNDEN RAHATSIZ

Sahibi CHP Milletvekili Durdu Özbolat olan Yurt Gazetesi, Ravza Kavakçı'nın aynı başörtüsüyle Meclis'te yemin etmesini "Merve Kavakçı'nın kardeşi 16 yıl sonra intikam kostümü ile Meclis'e girdi" satırlarıyla duyurdu. Gazetenin kullandığı 'kostüm' yakıştırmasına ise kimse anlam vermedi. 

 

yurt

 

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

seydi dağlı

Bu günleri gösteren ALLAH' a hamdolsun.Üzülmeyin gevşemeyin inanıyorsanız üstün olan sizsiniz.

ORHAN AKTAŞ

SİZ TRT'Yİ MUSTAFA HOCAYA Bİ VERİN BAKIN NE MUAZZAM BİR 'DİN' İNŞA EDECEK SİZE.ŞÖÖÖLE,MERKEZİNDE 19.YY'DAN KALMA TOPAL RASYONALİTENİN TAHT KURDUĞU,KUANTUMLA TEPETAKLAK OLMUŞ NEWTON AKLI İLE AYET VE HADİSLERİN TASNİF EDİLDİĞİ,MEKANİK MUHTEŞEM BİR 'İNSANLIK' DİNİ.PAŞAM ONU AUGUSTE COMTE DENEDİ AMA TUTMADI BE.SEN ENİYİSİ BOŞA YORULMA.İSTİKBALİNİ BİLE BİLMEYEN TANRI TELAKKİNLE DUAYI İLKEL ÇABANA İNDİRGEYİP MODERN BİREYCİLİK/HÜMANİZM YATAĞINDA İSTİRAHATE ÇEKİL BENCE.YADA AKENGİN KIVAMINDA ROMANTİK ŞİİRLERİNE TAKIL HA. BÖYLESİ DAHA COOL OLUR CANIM :)

alia57

Öyle anlıyorlarsa öyle olsun!...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş