DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yunan basınından Kardak haberi: Düşman kapının eşiğinde

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komuta kademesinin Kardak Krizi'nin 21. yılında bölgeye yaptığı ziyarete ilişkin Yunan basınında 'Düşman kapının eşiğinde' haberleri yer aldı.

31.01.2017 10:50:43

TİMETURK | HABER MERKEZİ

Hürriyet'in haberine göre
 Yunan gazeteleri Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın komutanlarla Kardak bölgesine gitmesini manşetlerine taşıdı.

"DÜŞMAN..."

Ethnos, ‘Türk komutanlardan Kardak turu… Türkler işi nereye götürüyor', Elefteros Tipos ‘Ege'de tahrik tiyatrosu', Dimokratia ‘Düşman kapının eşiğinde' başlıklarını attı.

NE OLDU?

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri komutanlarıyla birlikte Aksaz Üssü'nde dün sürpriz bir denetim yaptı ve hücumbotla Kardak kayalıkları civarında dolaştı.

Orgeneral Akar ve komutanların sürpriz incelemesi Genelkurmay Başkanlığı'ndan duyuruldu.

"BİR MESAJ"

Ziyaretin Akar ve komutanların, darbe girişimine katılan askerlerin iade talebini reddeden Yunanistan'a bir mesaj olarak değerlendiriliyor.

YUNANİSTAN BİLMİYORDU

Yunanistan'ın bu ziyarette Kuvvet Komutanlarının bulunduğunu ise bilmediği, konuyu Türk basınından öğrendikleri aktarıldı. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ali

adalar bizimdi nasıl onlara geçti... Yunanistan da olan adaların isimleri uluslar arası anlaşmada adları var. kardak var mı?

O.B

O ADALAR BİZİM GERİ ALACAĞIZ BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİZ KAPI EŞİNDE DEĞİL BURNUNUZUN DİBİNDEYİZ HESAP GÜNÜ GELDİ SİRTAKİ OYNAYACAĞIZ SİZİNLE

Görüş Bildir Bizimle Paylaş