DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yükselir'den Akdoğan'a ağır sözler

Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, seçim öncesindeki 'HDP Meclise girmeli' açıklamalarının ardından seçim sonrasında da AK Parti’ye muhalefetini sürdürdü.

7 Yıl Önce
2015-06-08 15:42:34

Sevilay Yükselir, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın “HDP bundan sonra çözüm sürecinin ancak filmini yapar” şeklindeki sözlerini Twitter'dan eleştirdi.

Yükselir, şu mesajları paylaştı:

“Kim bu kargalar?' diye mi soruyorsunuz. AK Parti'nin kaybına sebep olan ve olmaya da devam eden. İşte onlardan biri.. Akdoğan ve onun gibi siyasi analiz yetisi sıfırlar konuşmaya devam ettikçe kayıp devam edecek. Davutoğlu'nun ilk icraatı YA'ya sus demek olma.”

"KARGA TEMİZLİĞİ ACİL BAŞLATILMALI"

Sevilay Yükselir, seçim sonuçlarına ilişkin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seslenerek “Karga temizliği acil başlatılmalı” dedi. Yükselir, Twitter'de “Erdoğan ve Davutoğlu malum kargaların peşinden gitmeye devam ettikçe de kaybetmek kaçınılmaz olacaktır! Karga temizliği acil başlatılmalı” diye yazdı.

AK Parti'ye muhalefeti nedeniyle kendisini “Dönek, fare” diye hedef alanlar olduğunu söyleyen Yükselir, “Benim dönek ya da fare oluşum 12 puanı AK Parti'ye geri getiriyorsa. He ben bi döneğim. Fareyim. Akıl fukaraları, zavallılar. Yatacak yeriniz yok. Kargaların bazıları beni döneklikle suçluyormuş.Haklılar çünkü şakşakçılıkları ile kayıp ettirdikleri 12 puanı kamufle için başka yol yok” mesajını paylaştı.

İşte o tweetler:

svf

sv1

  .

YORUMLAR (5)

abdullah

KESİNLİKLE DOĞRU, DAHA ÖNCEDE BURADA YAZDIM BU ADAMIN NE İŞİ AK PARTİ DE

mehmet yılmaz

farkındasınız değil mi, herkes aynı şeyi söylüyor.

Selami Çiğdem

Gerçek paralel yapı nasıl bir ciddiyetle temizleniyor ise aynı ciddiyetle de Akp içindeki kargaları temizlemesi...

MEHMET

ASLINDA NE OLDUGU BAŞINDAN BERİ MALUM OLAN ŞAHSİYET YİNE SALLAMIŞ SENİN ANALİZ YETİN KUVVETLİ ONUN İÇİN F.ALTAYLININ YANINDA ŞAKŞAKCIYDIN DİMİ SONRA ORASI BURASI ŞURASI ....

hüseyin h

Gayet yerinde bir tespit yalçın akdoğanın her konuşması akp %10 kaybetmesi demekti...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş