SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
Yılmaz: Amerika tüm Türkleri değil, AK Partilileri cezalandırsın

Yılmaz: Amerika tüm Türkleri değil, AK Partilileri cezalandırsın

CHP’li Öztürk Yılmaz, ABD’nin vize restiyle ilgili olarak, “Amerika tüm Türkleri değil, AK Partilileri cezalandırsın” dedi.

Yılmaz: Amerika tüm Türkleri değil, AK Partilileri cezalandırsın
10.10.2017 13:06:46

Türkiye-ABD arasında yaşanan vize krizi ile ilgili olarak CHP'li Öztürk Yılmaz, açıklamada bulundu. Yılmaz, ABD-Türkiye arasında yaşanan vize krizine ilişkin, “Amerika tüm Türkleri değil, AK Partilileri cezalandırsın” dedi.

"KARARI DOĞRU BULMUYORUZ"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, ABD'nin vize başvurusunu durdurmasına ilişkin “ABD'nin tüm Türkleri cezalandırabilecek vize kararını doğru bulmuyoruz” demesi kamuoyunda tepki çekti.  Yılmaz, “Türkiye'nin geriye kalan yüzde 50'sini cezalandırmamalıyız” diyerek, AB-Türkiye üyelik müzakerelerinin sürmesine yönelik sözlerine gönderme yaptı. Yılmaz ayrıca, “Türkiye'nin tamamının cezalandırılmaması” yönündeki sözüyle AK Partililerin cezalandırılmasını gündeme getirdiğine dikkat çekildi.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 14.10.2017 00:27:59
Amerika'ya yalamalık yapmanın sonucu bu demeç.Ulan sen Cumhuriyetçi geçinen tayfadan değil misin?Neden kendi cumhuriyetini küçüp görüp Amerika denen şeytan ve kalleşin cezalandırmasından bahsediyorsun.Müslüman Türk milleti armut toplamıyor.Kurtuluş savaşı ise yine kurtuluş savaşı ama bu sefer içimizdeki bizans kalıntılarını da temizlemek şartı ile kurtuluş savaşı yapacağız.Bir de kıt kanat Türkçe konuşup küfür ve hakaret etmeyin,çünkü insana yakışmaz.Ne demek istediğimi anladınız herhalde :)
/ 11.10.2017 20:23:26
Aşağıdaki kardeşim sen tarzanca mı yazıyor konuşuyorsun?Sanki TSK üzerinden toplumun hassas olduğu peygamber ocağı göz bebeği ordumuzun üzerinden orduyu çökertiyorlar gibi bir algı oluşturup konuyu sulandırmaya mı çalışıyorsun?İslamcı Arap mantığını bu ülkede göremezsin ama islami,islamcı Türk fikir ve mantığını hepimizde görürsün.Sanki biraz dışardan,bize yabancı bir devşirme gibisin.Belkide ortalığı sulandırmak isteyip konuyu farklı yere çekmek isteyen kıskançlık ve hasitlik içinde bir yabancısın.
/ 10.10.2017 19:06:30
Amerikan usakligi ile iktidarada olan AKP kendisininde bir kukla oldugunu gordu yeniden gomek ceviriyor. umarim bu sefer Nasretdin hoca gibi tutugun birakmaz. Siyon = AKP gorevi TSK yok etmek Islamci arap mantigi bu.
/ 10.10.2017 17:17:09
Be hey ucube bu ülkede birileri birilerini cezalandıracaksa dahi bu iş birilerinin deyneğiyle olmaz.Yiyorsa sen yapacaksın yapamıyorsan oradan konuşmıcaksın.Amerika kim ki bu ülkede birilerini cezalandırmak için adres gösteriyorsun.Ahmakmısın sen?Sömürge ülkesimiyiz ki böyle konuşuyorsun.Anlaşılan sen esarette geçirdiğin o günlerin esaret pisikolojisinden kurtulamamışsın.Bence önce sen psikolojik bir tedavi görüp tüm esirlik kompleksinden kurtuldıktan sonra çıkıp öyle konuş.Efendisine aşık bir mankurt gibisin sen açıkçası bir mankurtsun artık.
/ 10.10.2017 16:38:03
seni işidin elinden kurtardığımız güne tüküreyim.Lallik
/ 10.10.2017 14:25:12
Adam, Türkiyedeki Emperyalist uşakları ile, emperyalistle savaşanları ayırmış aslında...Ama yanıldığı nokta şu, emperyalistler önce kendi uşaklarını harcar!!
/ 10.10.2017 14:08:37
chp inönüden beri ortadoğudaki en amerikancı parti diyebiliriz
/ 10.10.2017 13:40:00
Reis yürüdükçe bizde arkasından yürüyeceğiz. Korkumuz yok. Bu günleri bekliyorduk. Sen kendine istersen Pensilvanya'dan bir villa satın al. ne olur ne olmaz. Biz 100 yıldır uykudaydık. uyandık elhamdülillah. Gazamız mübarek olsun. Ümmet bizi bekliyor. insanlık bizi bekliyor.
/ 10.10.2017 13:30:06
Ulan be srfszlr Siz Sadeet partsine BBP Demokrat partisine mi yakinsiniz sizi daha once onlarla didismenizi gorduk onlar AkPartinin bulundugu yuzde 50 nin icinde siz ancak yuzde 20 siniz sizden o yuzde 5 i de cikariyorum.
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR