DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yıldırım: FETÖ'cülerin ayakta alkışladığı yürüyüşlerde bu milletin işi olmaz

Başbakan Yıldırım, 15 Temmuz'da halkın darbecilere darbe vurduğunu belirterek, 'FETÖ'cülerin ayakta alkışladığı yürüyüşlerde bu milletin işi olmaz.' dedi.

5 Yıl Önce
2017-06-25 22:16:21

Başbakan Binali Yıldırım, Refahiye Öğretmenevi'nde düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, ramazan-ı şeriften sonra bayramın ilk günü can Erzincanlılar ile hemşehrileriyle birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Türkiye'nin her tarafından, dünyanın neresinde olursa olsun vatandaşlarla bir araya gelmekten gurur duyduğunu belirten Yıldırım, Erzincan'ın göz bebeği Refahiyeli olmakla da ayrıca iftihar ettiğini söyledi.

Başbakan Yıldırım, bayramlaşma programına katılan vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletti.

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünün yaklaştığına dikkati çeken Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Her şeyi inceden inceye hesap ettiler. Onlara göre artık darbe mutlaka olacaktı. Hiçbir engel onların önüne çıkamayacaktı ama onların hesap edemediği bir şey vardı. Milleti hesap edemediler. Tankların önüne çıkan, bombalara siper olan aziz Türk milletinin asil evlatlarını hesap edemediler. O gece halkın gücü, tankın gücünü yenmişti. Millet darbecilere darbe vurmuştu. Şimdi hesabını veriyorlar. Bazıları da maalesef onlara sahip çıkıyor, onlar için yürüyor. Yürürüz, gece demeden gündüz demeden yürürüz. Millet yürür, biz de beraber yürürüz. FETÖ'cülerin, bölücülerin ayakta alkışladığı yürüyüşlerde bu milletin işi olmaz. Bu millet birlik, gelecek, bayrak, istikbal ve istiklal için yürür."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (2)

Omerhalis

...çok önceden planlanmış(sayın c.baskanimizin vucuduna bu günlerde tesir edecek yıllar once zehir vermiş olabilirler) kısa bir süre sonraya planlanan bir hainligin işaretleri değildir inşallah. Allah yardımcınız olsun.

Omerhalis

Sayın başbakanım fetocu kalintilarin son bir iki haftadır bulundukları kurumlarda ki makamları kullanarak pervasızca hareketler sergileyip kendinden olmayan memurlar üzerinde mobing uygulamaları baslatmalari (Allah tan gayri korkusuz yoktur) lakin bizi endişelendiriyor. Bugün birde sayın c.baskanimizin rahatsızlanması CHP nin İstanbul'a yürüyüşü, lgbt sapiklarin sokaklara çıkmak isteyisleri, şortlu kıza tokat vs provakasyon hareketleri...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş