DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yeşilgiresun Belediyespor'da TBL sevinci

Yeşilgiresun Belediyespor'da TBL sevinci

7 Yıl Önce
2015-05-31 20:39:16
Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde Sakarya Büyükşehir Belediyespor'u play-off yarı finalinde 3-1'le geçerek finale yükselip, Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL) yükselen Yeşilgiresun Belediyespor'un başantrenörü Ahmet Kandemir, "Bu şehrin özlemini sona erdirdik. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Kandemir, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, TBL'ye yükselmenin mutlululuğunu yaşadıklarını söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor'u mücadelesinden dolayı tebrik eden Kandemir, "Kendi şehrimin, bu özlemimizin sona ermesinden mutluyuz. Bu bence bir aşk hikayesi. Özellikleri olan bir hikaye. Yılmayan bir şehir ve yönetimin hikayesi. Burada aslan payını yönetim ve taraftara veriyorum" diye konuştu.

Kandemir, gelecek sezon Yeşilgiresun Belediyespor'un Türkiye Basketbol Ligi'nde iyi yerlere gelmesi gerektiğine işaret ederek, "Önemli olan, bu kadar arzu edilen bir şeyi kaybetmemek lazım. Yeşilgiresun Belediyespor'un asansör takım değil, gerçekten Türkiye'ye bu şehrin basketbolu ne kadar çok sevdiğini göstermesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mehmet

yıl 1700 ingilizler ortadoguya fitne tohumları ekiyor ingilizlere soruyorlar bu insanları bozmak yüzyılar sürer ingiliz cevap veriyor babaların diktiği agacın meyvasını çoçukları yer

Görüş Bildir Bizimle Paylaş