SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Yenibirparti.org’dan kritik isim ve kadro açıklaması

Yenibirparti.org’dan kritik isim ve kadro açıklaması

Ahmet Davutoğlu ile Abdullah Gül’!ün açacağı yeni partinin sitesi olarak idda edilen yenibirparti.org’dan yeni bir açıklama geldi.

Yenibirparti.org’dan kritik isim ve kadro açıklaması
26.2.2019 10:50:44

TİMETÜRK HABER MERKEZİ

Yenibirparti.org'dan yapılan açıklamada partinin ismi ve kadrosunun bir süre daha açıklanmayacağı belirtildi.

İşte yenibirparti.org'dan yapılan açıklama:

Sayın vatandaşlarımız,

Biz henüz harekete geçmeden web sitemizin keşfedilmesi ve basında haber olmasıyla birlikte, yola çıkmaktan ne kadar haklı olduğumuzu gösterircesine yüzlerce destek, kadromuza katılma ve kurulacak partimize üyelik talebi aldık.

Bu ilgi ve destek, ülkemiz için ideallerimizde yalnız olmadığımızı ve bu idealleri gerçeğe dönüştürebilecek sinerjinin oluştuğunu göstererek bizi çok sevindirdi.

Kadromuza katılma, il ve ilçe teşkilatlarımızda görev alma veya Partimize üye olmaz taleplerinde bulunan tüm vatandaşlarımıza ilerleyen günlerde dönüş yapılacağını bildirir, gösterilen ilgi ve alaka için tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Partimizin ismi ve kadromuz, politika ve vaatlerimizin kamuoyunda tartışılması için bir müddet daha açıklanmayacaktır. Bu süreçte basında çıkan haber ve yorumlar, sosyal medyada yapılan yorum, eleştiri ve öneriler ile iletişim adreslerimize gelen öneriler ve yapıcı eleştiriler, dikkatle takip edilmektedir.

Tüm bu yorum, eleştiri ve öneriler dikkate alınarak Partimizin programına son hali verilecek ve sonrasında kadromuz kamuoyu huzurunda çıkacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 Başlıksız-2_2


    YORUM YAZ

YORUMLAR

GÜNEŞ / 9.3.2019 15:34:38
BAY yeni bir parti grubu:ŞU ATASÖZÜNÜ BİLMİYORMUSUNUZK Ö T Ü H A B E R T E Z D U Y U L U R
Hüseyin Yılmaz / 8.3.2019 02:41:36
Hristiyan dünyasının kutsal 4 yapraklı yoncasını kendinize sembol edinerek iplerinizin nerede olduğunu göstermiş oldunuz.
/ 3.3.2019 02:24:41
Hangi boşluğu dolduracaksınız, siyasî yelpazede eksik olan ne var da bu işe giriştiniz? Sakın malum papazın yeni oyuncağı olmayasınız, pişman olursunuz. Bu da halkın yorumu...
Gökmen KÜÇÜK / 27.2.2019 17:18:14
yine gizli sinsi sinsi siteler kurmak önce nabzı ölçmek . Bir parti kurulacaksa bu açık aleni bir şekilde yapılır böyle kimin ne ettiği belli olmayan bir oluşumdan kötü kokular gelir
/ 27.2.2019 00:26:31
Fetönün siyasi ayağı iş başında
grp / 26.2.2019 15:40:49
dört yapraklı yonca, fetö bu
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR