DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yataş Grup'a ödül

Yataş Grup'a ödül

7 Yıl Önce
2015-05-27 12:13:24
Yataş Grup, 5. Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı'ndaki (KAYİF) standıyla ödüle değer görüldü.

Yataş Grup'tan yapılan açıklamaya göre, Çalışma ve İş Kurumu Kayseri İl Müdürlüğü tarafından 5. kez düzenlenen KAYİF, katılımcı firmalar ile iş arayanların buluşarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmalarına imkan sağladı. 87 firma ve 20 bin ziyaretçinin katılımına sahne olan fuarda, stant ödülleri de sahiplerini buldu.

Yataş Grup'un KAYİF'teki standı, İŞKUR'un Facebook sayfası üzerinden ve fuara gelenlerin doldurduğu anketler sonucunda "en iyi ikinci stant" seçildi.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Yataş Grup standında, çok sayıda iş ve staj başvurusu alındı. Başvuruların istihdama yansıma durumu, İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından takip edilecek ve kamuoyuna duyurulacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

saddam ali

anarşizm ve kandan beslenen, ölçü, kıstas, kriter ve kanun tanımayan yayam sürüsü pkk-hdp-ypg canilerine kesinlikle devlet kurmalarına müsaade edilmez. köy yakan, camide namaz üstünde müslüman öldüren, oruç tutuyor diye insan öldüren terör çetesinin devletleşmesine müsaade edilemez. insan ırkına yakışmayan bu terör ağının sistemleşmesi bölgeyi komple ırkçı faşist bir kamplaşmaya götürür. zaten kürt terörürde kandan besleniyor. en çok istedikleri şeyde kandır. buna fırsat vermemek için bütün müslümanların pkk-hdp-ypg terörüne karşı birlik beraberlik içinde hareket etmelidir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş