DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,5756 ₺

EURO

18,2731 ₺

ALTIN

993,27 ₺

BİST

3.251,47 ₺

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek? Rüyada Beyaz, Siyah Ve Yeşil Yılan Görmenin Anlamı Ne?

Gündelik hayatımızda her canlının uygu halinde görmüş olduğu rüya ya da düş, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biridir. Rüyalarında gördükleri görsel ve işitsellik hakkında en çok araştırılan rüyalardan birisi ise rüyada yılan görmek. Rüyada yılan görmenin ne anlama geldiğine dair merak edilenlere haberimizde yer vereceğiz. İşte merak edilen tüm detayların cevabı...

2 Gün Önce
2022-10-01 12:49:10

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek tehlikeli veya iyileştirici olabilir; yılan hem olumsuz (kötü düşünceler, korku, endişe, bir şeyden kaçma) hem de pozitif (dönüşüm, yenilenme, büyüme veya yeniden doğuş) olarak tanımlanır.

Rüyada Yılan Sokması Ne Demek?

Rüyada yılan sokması, düşmanları tarafından kendisine zarar geleceğine şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca yılan sokması sıkıntılı durumların yaşanacağına da işaret etmektedir. Diyanete göre rüyada yılanın soktuğunu gören kişinin, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delâlet etmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah yılan görmek ne demek? Rüyada siyah yılan görmek; kaybedecek bir şeyi bulunmayan, gözü kara, bir şeyi aklına koyduğu zaman kimseden çekinmeyerek onu sağlamak adına her şeyi yapacak kadar cesaretli olan kimi kişilerin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada beyaz yılan gören rüya sahibinin kuvvetsiz ve zayıf bir düşmanı olduğuna yorumlanmaktadır. Kişinin düşmanlarıyla mücadele içerisinde olacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil yılan görmek, dini görevlerini yerine getirmeyip, günah işlemekten keyif alan birine işaret etmektedir. Bu kişi rüya sahibi yâda etrafındaki yakın arkadaşlarından birisi de olabilir.  

Rüyada Sarı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sarı yılan gören rüya sahibinin çevresinde maddi manada kuvvetli, etrafı kalabalık, ismi ve sözü her yerde geçen birine, onun şerrine işaret etmektedir. Genel manasıyla art niyete, kem gözlere, hileye, fenalığa, kötülüğe düşünen birine rivayettir. Bu bireyden gelecek olan zarar şeklinde yorumlanır. Rüya içerisinde sarı yılan görmek, iyi biçimlerde tabir edilmez ve uğursuzluk anlamını taşır.

Rüyada Yılan Isırması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin rüyada bir yılan tarafından ısırıldığını görmesi, düşmandan gelecek zarara yorumlanmıştır. Isırılan kimsenin haram mal kazandığına işarettir. Aynı zamanda rüyada yılan ısırması, düşmanının kendisini üzeceğine, sıkıntı çekeceğine yorumlanmaktadır.

.

YORUMLAR (7)

Ayşe

Rüyada kırmızı yılanın beni ısırmasından korkup kaçtım sonra yılanı erkek kardeşim öldürdü

fatma

ruyada bahçedeyiz büyük kahve renkli ve krem renginde bir yılan yanımızda duruyordu abim onu bişekilde yakalayıp zehrini çıkardı ve saldı ve daha sonra daha büyük bir yılan gordum onda büyük balıklar veriliyordu

Hüseyin yılmaz

Rüyada yılan bir odanın içinde cekyatta uyuyorum cek yatın arkasında iki kişi uyuyor. Yılan bir yere sıkışmış kurtulmaya uğraşıyor oradan kurtuluyor. Benim yattığım cek yatın aldına girdi bende arkadaşları uyandırmak istiyorum bir türlü uyanmıyorlar ben kalkdım cok salladım kalgın diye bir türlü uyanmadılar o ara uyandım cok korkmuştum ne anlama ğelir

Yüksel

Yılanı kovalıyorum oda kaçıo öldürmek istiom ama ksçı

isa ekmekci

rüyamda on onbeş kadar yılan benim boyumda kovuklardan dışarı çıkardım

Sudenur

Rüyamda sürekli yılan bizi kovalıyor kardeşlerim ve kuzenlerimle beraber kaçıyorum ama kuzenlerimi sokuyor sonra bir odaya girmeye çalışıyorum ama yılan falan geliyor çok zor giriyorum odaya ordada uyandım

Hatice

Rüyamda yılana taş atıp öldürüyordum

Görüş Bildir Bizimle Paylaş