DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,7832 ₺

EURO

17,4971 ₺

ALTIN

976,05 ₺

BİST

2.443,77 ₺

Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Münevver Karabulut cinayetinin katili Cem Garipoğlu'nun mezarı açıldı mı? Cem Garipoğlu yaşıyor mu?

Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, 8 yıldır içindeki şüpheyi atamadığını dile getirdi. Bunun üzerine Cem Garipoğlu'nun mezarının açılmasını isteyen baba '8 yıldır kabusun içindeyim. O celladın cesedini görseydim belki ikna olurdum. Ama cesedini göstermediler. İntihar ettiğine inanmıyorum. Ya öldürüldü ya kaçırıldı. Mezarının açılmasını talep edeceğim. Yoksa bu kabus bitmeyecek' dedi. Peki ama Münevver Karabulut cinayetinin katili Cem Garipoğlu'nun mezarı açıldı mı? Cem Garipoğlu yaşıyor mu? İşte detaylar...

3 Ay Önce
2022-04-10 10:10:22

Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, 8 yıldır içindeki şüpheyi atamadığını dile getirdi. Bunun üzerine Cem Garipoğlu'nun mezarının açılmasını isteyen baba "8 yıldır kabusun içindeyim. O celladın cesedini görseydim belki ikna olurdum. Ama cesedini göstermediler. İntihar ettiğine inanmıyorum. Ya öldürüldü ya kaçırıldı. Mezarının açılmasını talep edeceğim. Yoksa bu kabus bitmeyecek" dedi. Peki ama Münevver Karabulut cinayetinin katili Cem Garipoğlu'nun mezarı açıldı mı? Cem Garipoğlu yaşıyor mu? İşte detaylar...

Münevver Karabulut cinayeti

Çok konuşulan Münevver Karabulut cinayeti 3 Mart 2009'da Cem Garipoğlu tarafından gerçekleştirildi. Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut'un cesedini testereyle parçalara ayırarak bir bavul ve gitar çantası içinde Etiler'deki çöp konteynerine attı. Cinayetten sonra 197 gün kaçmayı başaran Garioğlu teslim oldu.

Yargılandığı Bakırköy 4. Ağır Ceza Mahkemesi, 18 Kasım 2011'de 18 yaşından küçük olduğu için Cem Garipoğlu'nu en ağır ceza olan 24 yıl hapisle cezalandırdı.

Silivri 5 Nolu Cezaevinde üç kişilik koğuşta tek başına kalıyordu. 10 Ekim sabahı sayıma gelen gardiyanlar Cem Garipoğlu'nun cansız bedenini buldular. Başına poşet geçirerek, çamaşır ipiyle kendisini boğarak, intihar ettiği kaydedildi.

Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı?

Sabah gazetesinden Gül Kireklo'ya konuşan baba Süreyya Karabulut, "8 yıldır bu benim en korkunç kabusum. Hiç aklımdan kınalı kuzum çıkmadığı gibi bir de bu cellat gerçekten öldü mü kaçtı mı şüphesi. Uyuyamıyorum. Bayramdan sonra bu celladın mezarının açılmasını talep edeceğim. Sindiremedim. Cesedini bize göstermediler" açıklamasıyla,mezarın açılmasını talep etti.

Münevver Karabulut cinayetinin katili Cem Garipoğlu'nun mezarı açıldı mı?

Baba Süreyya Karabulut'un talebi üzerine "Cem Garipoğlu'nun mezarı açıldı mı?" sorusu gündeme geldi. Henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş