DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

YAŞ toplantısında ilk gün bitti

Yüksek Askeri Şura toplantısında ilk mesai günü tamamlandı.

7 Yıl Önce
2015-08-03 16:37:28

Şura üyeleri, 3 gün sürecek olan kritik toplantı öncesi, Anıtkabir'i ziyaret etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu, burada Anıtkabir özel defterini imzaladı. Ardından Genelkurmay Başkanlığı Karargahına gidildi ve Başbakan Davutoğlu'nun başkanlığındaki toplantıya geçildi. Yüksek Askeri Şura üyeleri, öğle yemeği için ise Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde idi. Yemeğin ardından Başbakan Davutoğlu ile Genelkurmay Başkanı Necdet Özel bir süre baş başa görüştü.

5 Ağustos Çarşamba günü sona erecek toplantıda terfiler, emeklilik işlemleri ve Türk Silahlı Kuvvetlerinden ayrılacak personeller belirlenecek. Şurada alınan kararlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulmasının ardından, kamuoyuna açıklanacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

nazmi uçkan

bu konu mahkemeye intikal ettirilmeli namaz kılmayanlar insanmı-hayvanmı belirlenmeli.ya mahkemelerde namaz kılmayan hayvandır derse ne olacak?hayvanlara namaz farz değil netekim.gerçi diyanet insandır demeye getirdi ama bellimi olur bir molla kasım gelir.........her neise hem müslüman olup hemde namaz kılmamak nasıl birşey tartışmakta yarar var.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş