DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yarım asırlık elektronik cihazlar sahibinden.com'da

Yarım asırlık elektronik cihazlar sahibinden.com'da

23.06.2015 10:45:45
Aralarında yarım asrı deviren ses sistemlerinin de bulunduğu elektronik cihaz koleksiyonu, 12 bin TL satış bedeliyle sahibinden.com'da satışa sunuldu.

sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, sitede satışa sunulan şaşırtıcı ürünlere bir yenisi daha eklendi. Aralarında yarım yüzyılı deviren ses sistemlerinin de bulunduğu elektronik cihaz koleksiyonu, 12 bin TL satış bedeliyle sahibinden.com'da yeni sahibini arıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ilan sahibi Murat Yavuz, çocukluk yıllarından bu yana biriktirdiği elektronik cihaz koleksiyonunu eski araba tutkusu yüzünden satmak istediğini belirtti.

Yavuz'un koleksiyonu çok sayıda kullanımdan kalkmış ürünü kapsıyor. Koleksiyon içerisinde karavanlar için üretilmiş tarihin ilk araç içi eğlence sistemi National Panastate TR 425 NE, 1958 model Beiretta 35 mm fotoğraf makinesi ve Sony Betamovie BMC 200-P gibi antika değeri taşıyacak teknolojilere ait örnekler bulunuyor.

İlan sahibi, koleksiyonunun en değerli parçası olarak 1977 senesine ait Dual 621 model pikabı gösteriyor. Cihazları, piyasa değerine göre uygun bir fiyata satışa çıkardığını vurgulayan Yavuz, koleksiyona iyi bakıp saklayacak veya sergileyecek bir meraklıya satmak istediğini ifade etti.

Koleksiyona, "sahibinden.com/199158779" linkinden ulaşılabiliyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş