DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Yapılan bir haber ile firar ettiler'

Adalet Bakanı Kenan İpek, Ankara patlaması ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

7 Yıl Önce
2015-10-20 11:14:08

Adalet Bakanı Kenan İpek, Ankara patlaması ve Tahir Elçi'nin gözaltına alınması ile ilgili konuştu.

ANKARA KATLİAMI

Devletimiz bu konuda yoğun bir çalışma içinde. Yapılan bir haber nedeniyle aranan çok önemli bir fail firar etti. Toplam 9 kişi aranıyor. Basınımız bu sorumlulukla hareket etmeli.

Güvenlik zaafı varsa bu kamuoyula paylaşılacak.

İSTİFA TARTIŞMALARI

Bu sözlere cevap vermeyi düşünmüyorum. 

ELÇİ ADLİYEYE GETİRİLDİ
 
"PKK terör örgütü değildir" dediği için hakkında yakalama kararı çıkarılan ve dün geceDiyarbakır'da gözaltına alınarak İstanbul'a getirilen Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi buSabah Atatürk Havalimanı'ndan  Bakırköy Adliyesi'ne getirildi.
 
Tahir Elçi, CNN Türk'te 14 Ekim tarihinde yayınlanan Tarafsız Bölge programında, "PKK terör örgütü değildir. Bazı eylemleri terör niteliğinde olsa bile PKK, silahlı siyasal bir harekettir. Siyasal talepleri olan, çok ciddi desteği olan bir siyasal harekettir" sözlerini sarf ettiği için BakırköyCumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında "Terör örgütü propagandası" suçundan soruşturma başlatılmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (1)

M

Medyanin elinden gelse, içeridekiler disari, bastakiler içeri, ayaktakiler basa geçerdi mübarek. Medya bile bile gizliyi haber eder, haber olacak vakayi es geçer. bu siyonmedyasi. Theodr herzl'in basel konusmasindaki satir baslarindan biri medya. Insanlara ne düsünmeleri gerektigini biz söyleyecegiz, bizim istediklerimizi düsünecekler. imza T.Herzl. Tayyip nekadarda dogru. binlerce yillik tarihini sil, son 100 seneyi tarih kabul et, tabiiki herzl'ide tanimazsin, cem'ide tanimazsin, ismailide tanimazsin, sabbahida tanimazsin. Ama, ertgruluda, tiryakiyide II.A.Hamidide tanimazsin!!!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş