DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yalçın Akdoğan son oy oranını açıkladı

AK Parti'nin son oy oranlarını açıklayan Başbakan Yardımcısı Akdoğan, son yaptıkları kampanya ve mitinglerle biraz daha toparlanma, canlanma olduğunu söyledi...

7 Yıl Önce
2015-05-09 00:19:20

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, 7 Haziran seçimlerine doğru gidilirken AK Parti'nin son oy oranını açıkladı. Katıldığı televizyon programında konuşan Akdoğan, AK Parti yüzde 44-47 bandında dolaştığını belirtti.

Akdoğan, AK Parti'nin şu anda anketlerde yüzde 44-47bandında gezdiğini belirterek, son yaptıkları kampanya ve mitinglerle biraz daha toparlanma, canlanma durumu olduğunu, teşkilatların canlandığını, bu kampanya ile oy oranlarının yüzde 50'ye doğru gideceğini söyledi.

NTV'de katıldığı "Meydanların Sesi" programında soruları yanıtlayan Akdoğan, seçime bir aya kala hedeflerine ne kadar yakın olduklarına ilişkin soru üzerine, 2-3 haftadır meydanlarda olduklarını, hemen hemen Ankara'nın birinci bölgesindeki bütün ilçelerine ve köylerine gittiğini, diğer partilerden kimseyi şu ana kadar görmediği kaydetti.

Diğer partilerin yeni yeni araziye indiğini dile getiren Akdoğan, hedeflerine ulaşacaklarını aktardı.

AK PARTİ'NİN SON OY ORANINI AÇIKLADI

Akdoğan, "AK Parti anketlerde şu anda yüzde 44-47 bandında geziyor. Biliyorsunuz 45-50 bandındaydık. Şu anda son hafta itibarıyla biraz daha toparlanma, canlanma durumu var. Şu anda bütün teşkilatlarımızda ciddi bir canlanma başladı. Bu yukarıya doğru bir trend oluşturacaktır diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Mitinglerin ve seçim kampanyalarının canlanmada payı olduğunu, son haftalarda yaptıkları kampanya ile oy oranlarının yüzde 50'ye doğru gideceğini ifade eden Akdoğan, son durumun bir hafta 10 gün sonra daha iyi şekilleneceğini, kararsızların biraz daha azalacağını anlattı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş