W-Lab Medikal Kozmetik Selin Ciğerci ile çalışacak!

Türkiye’nin önemli kozmetik markası W-Lab Medikal Kozmetik ünlü fenomen Selin Ciğerci ile anlaşmaya vardı.

20.06.2020 17:52:53

Yaptığı her şey ile olay olan, paylaştıkları ile de magazin manşetlerinden düşmeyen ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci W-Lab Medikal Kozmetik firmasının yeni reklam yüzü oldu. Medikal Kozmetik ürünleri alanında hizmet veren Land of cosmetics 2020 yılı reklam çalışmaları için başarılı sosyal medya fenomeni ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Diş macunundan, masaj kremine kadar birçok alanda medikal kozmetik ürünler üreten ve son zamanlarda medikal kozmetik alanında yeni ürünlerin geliştirilmesi konusunda büyük çaba harcayan W-Lab Medikal Kozmetik 2020 yılı reklamları için Selin Ciğerci ile anlaşmaya vardıklarını duyurdu.

Firmanın resmi hesabından yapılan açıklamada ‘'Türkiye'nin sevilen yüzlerinden, Selin Ciğerci hanımefendi ile 2020 yılı ürün tanıtım reklamlarımız için anlaştık. Kendisi ürünlerimizi kullanarak yorumlarını takipçileri ile paylaşacak. Daha önceden de kendileri ürünlerimizi severek kullanıyordu. Bu anlaşma ile daha geniş kitlelere ulaşmayı ve ürün gruplarımızı geliştirmeyi amaçlıyoruz. Anlaşmanın iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz'' sözlerine yer verildi.

Geçtiğimiz yıllarda yaptığı evlilik ve sosyal medya fenomenleri ile olan bir dargın bir barışık halleri ile magazin gündeminden hiç düşmeyen Selin Ciğerci'nin Medikal Kozmetik firması ‘'Land of cosmetics'' ile yaptığı anlaşmadan ne kadar kazanacağı ise bilinmiyor.

Land of cosmetics'in Selin Ciğerci ile anlaşmak için yüklü miktarda parayı gözden çıkardığı söyleniyor.

w-lab-kozmetik-detay

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)