Voleybolda transfer

Voleybolda transfer

09.07.2015 12:48:31
Erkekler Voleybol 1. Lig ekiplerinden İnegöl Belediyespor, iç transferde pasör Rahmi Çağlar Aksoy ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan İnegöl Belediyespor Kulübü Masa Tenisi ve Atletizm Şube Sorumlusu Rıdvan Kocaağa, genç oyuncu Rahmi Çağlar Aksoy ile yeniden anlaştıklarını söyledi.

Takımı daha iyi yerlerde görebilmek amacıyla güzel bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını dile getiren Kocaağa, "Başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz. Play-off'ta oynayan hatta Avrupa kupalarına giden bir takım oluşturmayı planlıyoruz. İnegöl halkımızı da maçlara davet ediyoruz. Çok zevkli maçların olacağını şimdiden taahhüt ediyoruz" dedi.

Kendisini 1 yıllığına yeniden İnegöl Belediyespor'a bağlayan sözleşmeyi imzalayan Aksoy ise kulübüyle anlaştığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Geçen sezon kulüp tarafından vadedilen her şeyin yerine getirildiğini anlatan oyuncu, "Şartları en iyi ölçüde kullandılar. Bununla ilgili teşekkür etmek isterim. Yeni sezonda umarım her şey planladığımız gibi olur, takımımız play-off'ta yer alır. Burada olmaktan dolayı mutluyum. Bu kulübü ailem gibi görüyorum. Herkese başarılar diliyorum" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)