DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Voleybol: Montrö Masters Turnuvası

Voleybol: Montrö Masters Turnuvası

7 Yıl Önce
2015-05-31 21:10:08
Montrö Masters Turnuvası'nda Japonya'yı 3-2 yenen A Milli Kadın Voleybol Takımı, turnuvadaki ilk şampiyonluğunu elde etti.

"Filenin Sultanları", İsviçre'nin Montrö kentinde düzenlenen 30. Montrö Masters Turnuvası'nın finalinde 2011 şampiyonu Japonya ile karşılaştı.

İlk seti 25-22, ikinci seti ise 25-19 kaybeden Türkiye, 2-0 geriye düştü. Sonraki setleri 25-19 ve 25-23 kazanan milli takım, maçı final setine taşıdı. Final setinde Japonya'ya 15-10 üstünlük kuran Türkiye, 139 dakika sonunda sahadan 3-2 galip ayrıldı ve turnuvayı ilk kez altın madalyayla tamamladı.

Organizasyonda Japonya gümüş, üçüncülük maçında Rusya'yı mağlup eden Hollanda'da ise bronz madalyanın sahibi oldu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

celal şen

Bugdaylar artik bicildi fiyat aciklanma gec kslindi tucarlar kendi aralarinda anlastilar cifçinin alin terini 70 kr sa bedava aldilar böyle tarim olmaz bizi öldürdünüz

Hasan zeynep

Yok, eğer daha sabah olmadı ve gece devam ediyorsa, bu durumda da namaz kılanın namazı olmadı. Çünkü vakit girmeden namaz câiz değil. Çünkü bu durumda ikisi de yemek yeme ve namaza başlama işini aynı saniyelerde yapmış oluyorlar. Diğer bir mahzur:Teknik olarak, müezzinlerin hepsinin saatlerinin, -memleket saat ayarı gibi- saniye olarak birbirinin aynısı olması mümkün değil. Çünkü hepsinde aynı anda gonk vurmuyor.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş