SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Süel:

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Süel:

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Süel:
8.7.2015 13:02:15

Vodafone Türkiye, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Parkı'nda halka açık bir iftar yemeği düzenledi.

Vodafone Türkiye'den yapılan açıklamada, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel'in evsahipliğinde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkan Vekili Ömer Fatih Sayan'ın katılımıyla gerçekleştirilen iftara, Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği belirtildi.

Vodafone Türkiye'nin, ticari faaliyetleri kadar sosyal sorumluluklarını öncelikleri arasına aldığına işaret edilen açıklamada, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Gençlik Parkı'nda kurduğu iftar çadırının, geleneksel ramazan şenlikleriyle renkli görüntülere sahne olduğu kaydedildi.

Açıklamada, Süel'in Vodafone Türkiye'nin sosyal sorumluluk projelerine ilişkin değerlendirmelerine de yer verildi.

Süel, ramazan ayında toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin iftar çadırlarında sergilendiğine inandıklarını ifade ederek, Vodafone Türkiye olarak, bu gibi sosyal buluşmaların toplumsal yardımlaşma, kaynaşma ve hoşgörü ortamının güçlenmesinde önemli rolü olduğunu düşündüklerini, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ankara'da bir iftar yemeği düzenlediklerini aktardı.

İftarda yüzlerce vatandaşla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Süel, "Vodafone Türkiye olarak geleneksel Ramazan buluşmalarımızı önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz" ifadesini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR