DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Vodafone Arena Stadı'nda iş kazası

Beşiktaş Kulübü'nün yapımı devam eden stat inşaatında, çatı montajında kullanılan iskelelerden birisinin çökmesi nedeniyle iki işçinin hafif yaralandığı bildirildi...

7 Yıl Önce
2015-07-28 01:05:33

Anadolu Ajansı'nın haberine göre, Dolmabahçe'deki Vodafone Arena'da inşaat çalışması sırasında, çatı montajında kullanılan iskelelerden biri çöktü. 

Çökme nedeniyle, İsmail Kaya ve İbrahim Soner Dündar isimli işçiler, hafif şekilde yaralandı. 

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, iki işçiyi Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. 

Sağlık durumu iyi olan işçilerden birinin kolunda, diğerinin ise kalçasında kırık olduğu öğrenildi. 

Siyah-beyazlı kulüpten açıklama

Bu arada, siyah-beyazlı kulüp, internet sitesinden yaptığı açıklamada, işçilerin sağlık ve tedavi süreçlerinin her aşamasında yanlarında olacağını belirtti. 

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Umut Güner de yaptığı açıklamada, çatı montajında kullanılan iskelelerden birinde çökme meydana geldiğini aktararak, "Bunun sonucunda iki işçi hafif yaralandı. Birinin kolunda, diğerinin de bacağında sorun var. Çok şükür can kaybı yok. Önemli olan o" dedi.

Olay nedeniyle stadın bitiş tarihinde gecikme olup olmayacağı sorusuna Güner, "Onun için şu anda bir şey söyleyemem. Kazanın yaşandığı yerdeki hasarı tespit etmek gerekiyor. Arkadaşlarla konuşacağız" cevabını verdi.  .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş