DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Veysel Eroğlu: Batı bizi yok etmek için asırlardır plan uyguluyor

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 'Ülkemizin etrafını çevirmek isteyen bir güç var, Batı. Batı aslında bizleri yok etmek için asırlardır plan üzerine plan uyguluyor. Bu planlar, bu hücumlar devam ediyor' dedi.

5 Yıl Önce
2017-09-15 22:00:40


Bakan Eroğlu, beraberinde eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Karabük'te yapımına başlanan ve 25 milyon lira bedelli 15 adet tesisin törenine katıldı. Karabük Şehir Meydanı'nda gerçekleştirilen törende konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Benim bu şehirle ayrı bir gönül bağım var. Sayın Cumhurbaşkanımız da hükümetimizde Karabük'ü gerçekten seviyor ve burayı önemsiyor. Karabük teşkilatımıza 2019 yılındaki seçimler için çok büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Burada gençlerimizle, kadınlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği 2023 yılına sağlam adımlarla ilerlemeliyiz. Sayın Başbakanımız da, Sayın Cumhurbaşkanımız da sizlere selamlarını yolladı. 'Karabük için gereken ne varsa yap' dedi. Bizlerde burası için gereken ne varsa yapıyoruz" diye konuştu.

"BATI ASLINDA BİZLERİ YOK ETMEK İÇİN ASIRLARDIR PLAN ÜZERİNE PLAN UYGULUYOR"

Terörü kesinlikle bitireceklerini de vurgulayan Bakan Eroğlu "Ülkemizin etrafını çevirmek isteyen bir güç var, Batı. Batı aslında bizleri yok etmek için asırlardır plan üzerine plan uyguluyor. Bu planlar, bu hücumlar devam ediyor. Bu ülkenin kalkınmasını, kalkınma hızını kesmek için terör örgütlerini, düşman ülkeler veya dost gözüküp düşman ülkeler kuruyor. PKK'yı kim kurdu? FETÖ alçak terör örgütünü, 30-35 yıldır kim hazırladı? Yine onlar. PYD, DEAŞ. Bunlar o ülkelerin maşası. Dolayısıyla rabbimize dua edelim. Ya rabbi başta alçak FETÖ terör örgütü olmak üzere PKK, PYD, DEAŞ gibi tüm terör örgütlerini kahru perişan eyle. O kahraman ordumuzu daim muzaffer eyle. Milletimizin bu şanlı bayrağı ilelebet bu topraklarda dalgalansın. Bu terör örgütlerine silah veren, destek veren bütün devletleri tarih sahnesinden sen siliver. Senin her şeye gücün yeter. Bizim mesuliyetimiz var ya şu anda bütün milletin 80 milyon üzerindeki mesuliyet, Kanuni Sultan Süleyman dönemindeki vatandaşların mesuliyetinden çok daha fazla. Bu yüzden birlik, beraberlik, kardeşliğimizi daha da pekiştireceğiz. Büyük hedefleri gerçekleştireceğiz. 15 Temmuz'da hain FETÖ terör örgütünün darbe girişimine karşı dik duruşunuz için bütün Karabüklülere teşekkür ediyorum. Rabbim milletimizin geleceğini engellemek isteyen FETÖ, PKK, PYD, YPG ve DEAŞ gibi hain terör örgütlerinin, hain planlardan bizleri korusun. Bu milletin önünü kesmek isteyen ve bu terör örgütlerine silah veren ve destekleyen bütün devletleri tarumar etsin rabbim" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş