Vestel'in espor turnuvası start alıyor

29 Haziran-12 Temmuz'da FIFA oyunları ve 6-12 Temmuz'da PUBG ile düzenlenecek Kupa Vestel'de başarılı oyuncuları ödüller bekliyor

2020-06-18 11:50:12
 Voleybol, basketbol ve futbol sporlarına yaptığı katkıların yanı sıra Türkiye'de espor dünyasının da önemli aktörlerinden olan Vestel, kendi espor turnuvasını düzenliyor. 

Vestel'den yapılan açıklamaya göre, 2 fazda gerçekleşecek turnuvada espor heyecanı zirve yapacak.

29 Haziran-12 Temmuz'da tarihlerinde FIFA oyunları ve 6 - 12 Temmuz tarihlerinde PUBG olmak üzere iki fazda gerçekleşecek.

Turnuvaya katılım için son başvuru tarihi FIFA'da 27 Haziran, PUBG'de ise 4 Temmuz.

Vestel, voleybol, basketbol ve futbol sporlarına yaptığı katkıların yanı sıra kendi Espor turnuvasınıda düzenliyor.

29 Haziran - 12 Temmuz tarihlerinde FIFA oyunları ve 6 - 12 Temmuz tarihlerinde PUBG ile düzenlenecek Kupa Vestel'de başarılı oyuncuları ödüller bekliyor.

Türkiye'nin profesyonel 6 takımının da finaline katılacağı PUBG turnuvasında elemeler 4 gün sürecek.

Finalin gerçekleşeceği beşinci günün sonunda birinciye 6 bin TL, ikinciye 2 bin 500 TL, üçüncüye bin TL ve dördüncüye 500 TL ödül verilecek.

5 günlük heyecan Vestel'in Twitter ve Youtube kanalından canlı olarak izlenebilecek.

FIFA coşkusu ise iki turnuvada yaşanacak. İlk oyunun FUT modunda olacağı ve profesyonel Esporcuları karşılaştıracağı FIFA heyecanında ikinci turnuvaya her seviyeden FIFA oyuncusu katılım sağlayacak.

Bu yönüyle de bir ilki gerçekleştirecek FIFA kapışmasına her iki turnuva için de 3 bin TL'lik ödül eklendi. Birinci 2 bin, ikinci ise 1000 TL'nin sahibi olacak.

Kupa Vestel'e katılım için www.kupavestel.com adresinden 4 Temmuz tarihine dek başvuru yapılabilecek.

YORUMLAR (0)