SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

Vali Yazıcı'dan taziye mesajı

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Suriye'nin güneyinde Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı düzenlenen hain saldırıda Şehit olan 33 Kahramanımız için taziye mesajı yayımladı.

Vali Yazıcı'dan taziye mesajı
28.2.2020 23:19:40
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Suriye'nin güneyinde Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı düzenlenen hain saldırıda Şehit olan 33 Kahramanımız için taziye mesajı yayımladı.

Vali Yazıcı, yayımladığı taziye mesajında; "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan hain saldırıda Şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, Şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, milletimize başsağlığı ve sabır temenni ediyorum" dedi.

Şehitlerimiz sonsuza dek milletimizin kalbinde yaşayacak

Şehitlerimizin birlik ve beraberliğimizin güvencesi olarak sonsuza kadar milletimizin gönlünde yaşamaya devam edeceğini belirten Vali Yazıcı, "Şehitlerimiz milletimizin gönlünde her zaman var olmaya devam edecektir. Aziz şehitlerimizi her zaman saygı ve sevgiyle hatırlayacağız. Gecesini gündüzüne katarak etkin bir mücadele gösteren güvenlik güçlerimiz, hainlere hak ettikleri dersi her zaman vermiştir ve bundan sonra da verecektir. Milletimizin sarsılmaz vatan sevgisi, güvenlik güçlerimizin sahip olduğu yüksek ruh ve şuur, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve bütünlüğümüze yönelen tehditleri bertaraf edecektir. Özellikle ülkemizin menfaatlerini ilgilendiren konularda, aranızdaki her türlü görüş ayrılığını bir kenara iterek, ortak mücadelemize en güçlü bir şekilde destek vermeye devam edeceğinize yürekten inanıyorum. Tek bir yürek, tek bir nefes olacağız. Milletimizin birliğini, dirliğini bozmak isteyenler hiçbir zaman amaçlarını gerçekleştiremeyeceklerdir. Devleti vücuda getiren millet, kederde, sevinçte, ortak hedef ve değerlerde birleştikçe güçlenir, çalıştıkça, başardıkça ileriye gider. Herkes iyi bilmelidir ki, Şehitlerin kanlarıyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti ve onun vatandaşları hiçbir alçak saldırıya, hiçbir cani eyleme, hiçbir hain korkutmaya boyun eğmemiştir ve bundan böyle de boyun eğmeyecektir. Şehitlik mertebesine ve onuruna erişen aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla hatırlıyor, Gazilerimizi minnetle yad ediyor, hatıraları önünde saygı ile eğiliyoruz" ifadelerini kullandı.
GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR