DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

VakıfBank'tan Ortaca Ziraat Odası üyelerine özel kredi paketi

VakıfBank'tan Ortaca Ziraat Odası üyelerine özel kredi paketi

16.06.2015 14:42:56
VakıfBank, Ortaca Ziraat Odası ile imzaladığı protokol kapsamında, oda üyesi tarımsal üreticilere özel kredi paketleri sunacak.

VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, tarım bankacılığı alanında özel çözümler sunan VakıfBank, son olarak Ortaca Ziraat Odası ile kredi protokolü imzaladı. VakıfBank'ın kredi paketlerinde, oda üyelerinin her türlü tarımsal faaliyet ihtiyaçları karşılanacak ve gelir akışlarına göre kendilerine özel ödeme planı hazırlanacak.

Protokol kapsamında oda üyeleri, bitkisel üretimden hayvancılığa, arazi alımından traktör ve ekipmana kadar her türlü tarımsal faaliyete yönelik ihtiyaçlarını VakıfBank kredileri ile uygun koşullarda karşılayabilecek.

VakıfBank, tarım bankacılığı alanında sunduğu uygulamalarının yanı sıra bünyesindeki ekipleriyle yerinde analizler yaparak kişiye özel çözümler de sunuyor. Hasat dönemi ödemeli kredilerle tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı sağlayan banka, aynı zamanda üreticilere danışmanlık hizmeti de veriyor.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın hibe destekli kredilerinin yanı sıra tarımla ilgili her alanda üreticiler, VakıfBank'ın uzman ekipleri tarafından bilgilendiriliyor.

Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına, kümes hayvancılığından balıkçılığa kadar her türlü tarımsal faaliyet yapan üreticilere destek veren VakıfBank, çeşitli hasarlara karşı tarımsal varlıklarını sigortalamak isteyenlere tarım sigortası hizmeti de sunuyor.

Öte yandan birikimini altın hesabında değerlendirmek isteyen Ortacalı üreticiler, en yakın VakıfBank şubesinde hesap açtırarak tasarrufunu altın olarak yapabilecek, herhangi bir sebeple nakit paraya ihtiyaç duyduklarında ise hesabındaki altını TL'ye çevirerek aynı gün çekebilecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mahmu

rabbim bu ateşe su ver. yoksa normal insanlar bile canavarlaşıyor. şiddetsiz, kansız bir ülkeyi bize nasip et.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş