DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Vakıfbank, Lüleburgaz Ziraat Odası ile protokol imzaladı

Vakıfbank, Lüleburgaz Ziraat Odası ile protokol imzaladı

04.06.2015 11:27:12
VakıfBank, Lüleburgaz Ziraat Odası ile kredi protokolü imzaladı.

Vakıfbank'tan yapılan yazılı açıklamaya göre Banka, Lüleburgaz Ziraat Odası ile imzaladığı protokol kapsamında, oda üyesi tarımsal üreticilere özel kredi paketleri sunacak. VakıfBank'ın kredi paketlerinde, oda üyelerinin her türlü tarımsal faaliyet ihtiyaçları karşılanacak ve gelir akışlarına göre kendilerine özel ödeme planları hazırlanacak.

Protokol kapsamında oda üyeleri, bitkisel üretimden hayvancılığa, arazi alımından traktör ve ekipmana kadar her türlü tarımsal faaliyete yönelik ihtiyaçlarını, VakıfBank kredileri ile uygun koşullarda karşılayabilecek.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, tarım bankacılığı alanında sunduğu avantajlı uygulamaları ile tarım üreticilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen VakıfBank, bünyesindeki uzman ekipleriyle yerinde analizler yapıyor ve kişiye özel çözümler sunuyor. Hasat dönemi ödemeli krediler ile tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı sağlayan VakıfBank, aynı zamanda üreticilere danışmanlık hizmeti de sunuyor.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Tarım Bakanlığı'nın hibe destekli kredilerinin yanı sıra tarımla ilgili her alanda üreticiler, VakıfBank'ın uzman ekipleri tarafından bilgilendiriliyor. Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına, kümes hayvancılığından balıkçılığa kadar her türlü tarımsal faaliyet yapan üreticilere destek veren VakıfBank, çeşitli hasarlara karşı tarımsal varlıklarını sigortalamak isteyenlere TARSİM Tarım Sigortası hizmeti de sunuyor.

Üreticinin tarımsal amaçlı ihtiyaçlarına yönelik esnek ürün yelpazesini sürekli geliştiren VakıfBank'ın yeni altın hesabı uygulamasıyla ise birikimini altın hesabında değerlendirmek isteyen Lüleburgazlı üreticiler, en yakın VakıfBank şubesinde hesap açtırarak tasarrufunu altın olarak yapabilecek, herhangi bir sebeple nakit paraya ihtiyaç duyduklarında ise hesabındaki altını Türk Lirasına çevirerek aynı gün çekebilecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

musa

doğru söze ne denir.. Ancak Allah yolunda, islam davası için ölenler şehittir. gerisi niyazi..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş