Ünlü Diş Hekimi Sinan Emre Şekerci gözünü yurtdışına dikti

Türkiye’deki sağlık hizmetlerinin yüksek kalitede ve diğer ülkelere göre daha cazip fiyatlarda olması nedeni ile çok sayıda hasta her sene Türkiye’yi ziyaret ediyor. Bu tedavilerin başında özellikle diş tedavileri geliyor. Çoğunlukla yaptığı gülüş tasarımları ile tanınan ünlü diş hekimi Sinan Emre Şekerci Türkiye’nin yurtdışında bir marka haline gelmeye başladığını anlattı.

25.01.2021 14:33:29

“Türkiye'nin yurtdışında ünlü olduğu pek çok konu var. Özellikle doğası ve tarihi özellikleri ile adeta bir turizm cenneti. Türkiye'nin dünyada önde olduğu konulardan birisi de sağlık. Hem tıp hem de diş hekimliği konusunda dünyadaki en iyi ülkelerden birisi Türkiye. Son dönemde yaşadığımız pandemi de bunun bir kanıtı niteliğinde. Özverili ve iyi yetişmiş sağlık çalışanlarımız sayesinde bu dönemi olabildiğince az hasarla atlattık. Özellikle son 10 yılda Türkiye'de sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesinin farkına diğer ülkeler de vardı. Saç ekimi, kanser cerrahisi ve diş tedavileri için Türkiye'ye çok sayıda hasta geliyor. Bu hastalar aldıkları hizmetten o kadar memnun oluyorlar ki pek çok yakınını da bize yönlendiriyorlar” diye konuşan Diş Hekimi Sinan Emre Şekerci sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu hastaların en büyük isteği yurtdışında onların yaşadığı yerlerde de şube açmamız. O ülkelerde Türkiye ve Türk doktorlarına büyük bir ilgi olduğunu söylüyorlar ve hastalar için en büyük handikapınmesafe olduğunu belirtiyorlar. Bu nedenle biz de yurtdışında hizmet sunabileceğimiz lokasyonların arayışı içerisindeyiz. Türkiye'yegelen hastaların yoğunlukta olduğuAvrupa, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri ön plana çıkmakta. Yakın dönem ve uzun dönem büyüme planlarımız arasında bu lokasyonlar bulunuyor. Pandeminin azalması ile birlikte en yakın tarihte yurtdışı operasyonu planlarımızı da harekete geçirmeye başlayacağız ve bulunduğumuz yerlerde en yüksek kalitedeki tedaviyi vermeyi amaçlıyoruz”

WhatsApp Image 2021-01-25 at 14.20.43 (1)

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)