Üniversitelerde uzaktan eğitim devam edecek mi? YÖK'ten 'tatil uzatıldı' açıklaması

Üniversitelerde uzaktan eğitim devam edecek mi? Milyonlarca öğrenci üniversitelerde tatil uzatıldı mı dye soruyor. YÖK'ten gelen son dakika açıklamasına göre üniversitelerde tatil uzatıldı. Üniversite öğrencileri eğitimlerine uzaktan eğitim yöntemiyle devam edecek. YÖK Başkanı Yekta Saraç açıklamasında 'Bu sene bahar dönemi eğitim öğretim sürecini sadece uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretimle sürdürmeye karar verdik' dedi. Peki tatil ne zamana kadar uzatıldı?

26.03.2020 13:18:35

Üniversitelerde uzaktan eğitim devam edecek mi? Milyonlarca öğrenci üniversitelerde tatil uzatıldı mı dye soruyor. YÖK'ten gelen son dakika açıklamasına göre üniversitelerde tatil uzatıldı. Üniversite öğrencileri eğitimlerine uzaktan eğitim yöntemiyle devam edecek. YÖK Başkanı Yekta Saraç açıklamasında "Bu sene bahar dönemi eğitim öğretim sürecini sadece uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretimle sürdürmeye karar verdik" dedi. Peki tatil ne zamana kadar uzatıldı?

YÖK'TEN FLAŞ AÇIKLAMA

YÖK Başkanı Yekta Saraç, "Bu sene bahar dönemi eğitim öğretim sürecini sadece uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretimle sürdürmeye karar verdik. Uzaktan eğitim, açıköğretim ve dijital öğretimle sunulamayacak program, ders ve uygulamalı dersler yaz aylarında tamamlanacak" dedi.

YKS SINAVI ERTELENDİ Mİ?

YKS'yi ise sorulacak sorular ile ilgili, MEB ile uyum içinde şekillenecektir. Sınava girecek öğrencilerimiz rahat olsunlar. Daha önce gerçekleştirdiğimiz sınavlar gibi olacak ve YKS 25-26 Temmuz'da yapılacak. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)