Ülke geneline sağanak uyarısı

Meteoroloji bugün itibariyle hafta sonuna kadar sağanak yağış ve serinleme uyarısında bulundu.

27.05.2015 09:02:26

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, bugün Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz bölgeleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğu kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak görülecek.

Yarın ise Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Karadeniz bölgeleri ile İç ve Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğu kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak görülecek.

HAFTAYA KADAR

Cuma günü sağanak ve gök gürültülü sağanak, Marmara'nın güney ve doğusu, Karadeniz, İç Anadolu, Ege ve Akdeniz bölgelerinde etkisini göstermeye devam edecek.

Yağışlı sistem, hafta sonunda da yurdun orta kesimlerinde etkili olacak. Hava sıcaklığı, bugün batı bölgelerinden başlayarak hafta sonuna kadar ülkenin iç ve batı bölgelerinde 4 ila 8 derece azalacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

büyük resme farklı bakış-2

ilk yorumun devamı İşid'in Görevleri;1-Kürtlere'e ulusal bilinç ve İslam düşmanlığı kazandırma adına onlara yapay bir Kurtuluş Savaş'ı icat etmek, oynatmak,2- Şii-Sünni mezhep Savaşı'nı geri dönülmeyecek kan davasına çevirip başka coğrafyalara yaymak,3- İslam'ın Özellikle Batı'da artan gençler arasında yayılımını durdurup O'nu tüm Dünya'da barbar ve vahşi göstermek,4- İslam'ı seçen veya anti batı bilinç kazanan Müslüman Gençler'in kendi kendini ve enerjilerini yok edecek bir yola girmelerini sağlamak. 5 ve 6 madde görevleri 3 yorumda