SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Ücretli maske satışı yasaklandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama

Ücretli maske satışı yasaklandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan maske satışına ilişkin flaş açıklama geldi. Erdoğan yaptığı açıklamada 'Parayla maske satışı yasaktır. Marketlerde verilen maskeler de ücretsizdir' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Maske satışları ilgili açıklama yapan Erdoğan 'Atatürk Havalimanı alanında bin hastanelik plan proje çalışması devam ediyor.' dedi. Maske satışı yasaklandı mı? Erdoğan'dan maske satışlarına ilişkin açıklama.

Ücretli maske satışı yasaklandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama
6.4.2020 19:10:47

Ücretli maske satışı yasaklandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan maske satışına ilişkin flaş açıklama geldi. Erdoğan yaptığı açıklamada "Parayla maske satışı yasaktır. Marketlerde verilen maskeler de ücretsizdir" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Maske satışları ilgili açıklama yapan Erdoğan "Atatürk Havalimanı alanında bin hastanelik plan proje çalışması devam ediyor." dedi. Maske satışı yasaklandı mı? Erdoğan'dan maske satışlarına ilişkin açıklama.

Ücretli maske satışı yasaklandı mı? 

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları; Kesinlikle para ile maske satışı yasaktır. Salgın bitene kadar vatandaşlarımızın tamamına yetecek maske stokumuz ve üretim planlamalarımız vardır. Ücretsiz şekilde maske ulaştırmaya kararlıyız. Evlerinden dışarı çıkmak zorunda olanlara 3 adımdan yakın mesafede bulunmamalarını istiyoruz. sosyal mesafeye çok dikkat etmeliyiz. Hastanelerimizde tedavi konusunda bir sıkıntımız yoktur. Şu an kadar sağlık hizmetleri ve tedariki bakımından kayda değer bir meseleyle karşılaşmadık. Yoğun bir çalışmayla Atatürk Havalimanı alanını ve Sancak Tepe'deki havaalanı kısmını da bin odalık hastaneyi yapıyoruz. Bunları süratle 45 gün içerisinde buraları bitireceğiz.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR