DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Türkiye Su Jeti Şampiyonası

Türkiye Su Jeti Şampiyonası

31.05.2015 21:23:49
Elazığ'ın Keban ilçesinde düzenlenen Türkiye Su Jeti Şampiyonası'nın 2. ayak yarışları sona erdi.

Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Keban Kaymakamlığı ve Keban Belediyesi'nin desteğiyle Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun (TMF) ev sahipliğindeki 2. ayak yarışları, 19'u erkek, 4'ü kadın toplam 23 yarışçının katılımıyla Keban Baraj Gölü'nde yapıldı.

Yarışlarda flyboard ve jet-ski kategorisi büyük ilgi gördü.

Yarışlarda, flyboard, free style ve TMF kategorisinde Ali Komşusu, 180 ve üzeri kategorisinde Özkan Piro ve kadınlar kategorisinde Ahu Atmaca birinci oldu. Dereceye giren sporculara ödülleri ilçe protokolü verdi.

TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, şampiyonayı başarıyla sona erdirdiklerini dile getirdi. Önümüzdeki yıl da Keban'da yarışmak temennisinde bulunan Uçar, "Bu spora ilgi her geçen gün artıyor. Doğu Anadolu Bölgesi'nde bu tür etkinliklerin yapılabileceğini bugün gösterdik. Önümüzdeki yıllarda da Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bu tür etkinlikleri yaparak herkesi kucaklamak istiyoruz" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Hasan zeynep

Böylece hem oruç tutanın orucu hem de namaz kılanın namazı garanti altına alınmış olmaz mı?Malûmunuz olduğu üzere, oruçla ilgili hükümleri bildiren Bakara sûresi 187. âyetin sonunda, “Bu (hükümler) Allah’ın (yasak) sınırlarıdır. Sakın sınırlara yaklaşmayın” buyuruluyor.Salâyı yasaklayıp, ezanı gece ile gündünüz tam birleştiği anda okutmak, -sınırlara yaklaşmamak şöyle dursun-Müslümanları getirip tam o sınırın üstüne bırakmak değil midir? Yani âyetin emrine ters olmuyor mu?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş